Kdo je to?
Kdo je to, byl Stomatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Stomatolog?

Jaký je význam slova Stomatolog? Co to znamená?

Stomatolog je odborný lékař – specialista, který se zaměřil na zubní lékařství. Musí absolventem vysoké školy, lékařského studijního programu. Hlavní náplní jeho práce je péče o chrup klientů a také o ústní dutinu. Musí umět diagnostikovat, léčit, provádět opravy chrupu a věnuje se také prevenci.
Stomatolog se potřebuje neustále vzdělávat, sledovat nejnovější trendy ve své oblasti a ovládat práci s novými přístroji.Kdo je to, byl Stomatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomatolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Stomatolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Uzlina? Znáte definici termínu Degustace? Vzpomenete si na definici slova Penále? Pamatujete si definici pojmu Laryngitida?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, pojem, formulace, termín, Stomatolog, etymologie, význam pojmu, vysvětlení, wiki, význam slova, slovo, definice, význam, synonymum, lékařství

Pojem Stomatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Stomatolog na Youtube

Zkusit najít slovo Stomatolog ve Wikipedii

Najít slovo Stomatolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Stomatolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomatolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Stomatolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Stomatolog? Kdo to byl Stomatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomatolog? Definice pojmu Stomatolog je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.