Kdo je to?
Kdo je to, byl Stomatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Stomatolog?

Jaký je význam slova Stomatolog? Co to znamená?

Stomatolog je odborný lékař – specialista, který se zaměřil na zubní lékařství. Musí absolventem vysoké školy, lékařského studijního programu. Hlavní náplní jeho práce je péče o chrup klientů a také o ústní dutinu. Musí umět diagnostikovat, léčit, provádět opravy chrupu a věnuje se také prevenci.
Stomatolog se potřebuje neustále vzdělávat, sledovat nejnovější trendy ve své oblasti a ovládat práci s novými přístroji.Kdo je to, byl Stomatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomatolog? Lidé, lékařství

Definici slova Stomatolog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Traktát? Znáte pojem Džem? Vzpomenete si na definici slova Idyla? Vzpomenete si na definici slova Kiwano?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, odborný výraz, formulace, co znamená, původ slova, kdo je Stomatolog?, lékařství, popis, informace, termín, definice, vysvětlení, Stomatolog, lexikon, význam

Pojem Stomatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Stomatolog

Hledat slovo Stomatolog ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Stomatolog na Youtube

Hledat výraz Stomatolog ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Stomatolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomatolog například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Stomatolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Stomatolog? Kdo to byl Stomatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomatolog? Definice pojmu Stomatolog se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.