Kdo je to?
Kdo je to, byl Stomatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Stomatolog?

Jaký je význam slova Stomatolog? Co to znamená?

Stomatolog je odborný lékař – specialista, který se zaměřil na zubní lékařství. Musí absolventem vysoké školy, lékařského studijního programu. Hlavní náplní jeho práce je péče o chrup klientů a také o ústní dutinu. Musí umět diagnostikovat, léčit, provádět opravy chrupu a věnuje se také prevenci.
Stomatolog se potřebuje neustále vzdělávat, sledovat nejnovější trendy ve své oblasti a ovládat práci s novými přístroji.Kdo je to, byl Stomatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomatolog? Lidé, lékařství

Tento text (Stomatolog) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Traktát? Znáte termín Buddhismus? Vzpomenete si na definici slova Idyla? Víte, co je to Google disk?

Klíčová slova: definice, slovo, formulace, význam, lexikon, význam slova, vysvětlení, etymologie, popis, odborný výraz, pojem, termín, informace, co znamená, lékařství, wiki

Pojem Stomatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Stomatolog ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stomatolog ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Stomatolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Stomatolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomatolog například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stomatolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Stomatolog? Kdo to byl Stomatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomatolog? Definice pojmu Stomatolog je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.