Kdo je to?
Kdo je to Rachel Weisz? Životopis Rachel Weisz, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Rachel Weisz?

Kdo je to Rachel Weisz? Stručný životopis

Rachel Weisz je především filmová herečka. Je nositelkou Oscara za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli. Toto ocenění získala za roli ve filmu Nepohodlný. Herectví se věnovala již v době studií na univerzitě v Cambridge, známou se Rachel Weisz stala až účinkováním ve filmech Nepřítel před branami.
Úspěšné byly i její další filmy jako Řetězová reakce, Mumie, Jak na věc, Chladnokrevně, Porota, Závist, Nepohodlný, Fontána, Pevné pouto, Mládí a jiných.Kdo je to Rachel Weisz? Životopis Rachel Weisz, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Rachel Weisz

Národnost: britská
Datum narození: 7. března 1970
Místo narození: Londýn

Sdílejte tuto stránku s osobností Rachel Weisz se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Nízký tlak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obsese? Rozumíte pojmu Evernote? Znáte termín Extrahovat?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, přesný výraz, heslo, kdo to je, význam pojmu, Rachel Weisz, význam, vysvětlení, odborný výraz, co je to Rachel Weisz?, popis, termín, slovo, pojem, definice

Pojem Rachel Weisz je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Rachel Weisz na Google.cz

Najít heslo Rachel Weisz ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Rachel Weisz ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Rachel Weisz v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rachel Weisz například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rachel Weisz

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rachel Weisz? Kdo to byl Rachel Weisz? Kdy se narodil Rachel Weisz? Kde se narodil Rachel Weisz? Rachel Weisz je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Rachel Weisz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rachel Weisz i v jiné kategorii než je herectví.