Kdo je to?
Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Kdo je to Speleolog?

Jaký je význam slova Speleolog? Co to znamená?

Speleolog čili jeskyňář je vědec a sportovec, který se zaměřuje na výzkum jeskyní a jeskynních komplexů. Jako speleologové se někdy označují i jedinci, kteří se věnují speleoalpinizmu jako zájmové nebo sportovní disciplíně.
Speleolog - vědec provádí speleologický průzkum, dokumentuje, pozoruje, odebírá vzorky a provádí nejrůznější druhy měření.Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Speleolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pasivní dům? Pamatujete si definici pojmu Pozidriv? Vzpomněli byste si na význam slova Lapacho? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ban?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, pojem, definice, vysvětlení, formulace, odborný výraz, význam pojmu, význam slova, co je to Speleolog?, lexikon, co znamená, popis, wiki, termín, význam

Pojem Speleolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Speleolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Speleolog na Google.cz

Hledat videa s názvem Speleolog na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Speleolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Speleolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Speleolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Speleolog? Kdo to byl Speleolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speleolog? Definice pojmu Speleolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v věda.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.