Kdo je to?
Kdo je to Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Speleolog? Lidé, věda

Kdo je to Speleolog?

Co znamená a jaký je význam slova Speleolog?

Speleolog čili jeskyňář je vědec a sportovec, který se zaměřuje na výzkum jeskyní a jeskynních komplexů. Jako speleologové se někdy označují i jedinci, kteří se věnují speleoalpinizmu jako zájmové nebo sportovní disciplíně.
Speleolog - vědec provádí speleologický průzkum, dokumentuje, pozoruje, odebírá vzorky a provádí nejrůznější druhy měření.Kdo je to Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Speleolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Speleolog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Kýla? Znáte definici termínu Jaro? Vzpomněli byste si na význam slova Úsudek? Pamatujete si definici pojmu Erdomed?

Klíčová slova: slovo, wikipedie, wiki, původ slova, co znamená, synonymum, Speleolog, Speleolog, definice, etymologie, vysvětlení, formulace, termín, lexikon, věda, odborný výraz

Pojem Speleolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Speleolog hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Speleolog na Youtube

Zkusit najít frázi Speleolog ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Speleolog ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Speleolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Speleolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Speleolog například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Speleolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Speleolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speleolog? Definice pojmu Speleolog patří do kategorie Věda

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.