Kdo je to?
Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Kdo je to Speleolog?

Jaký je význam slova Speleolog? Co to znamená?

Speleolog čili jeskyňář je vědec a sportovec, který se zaměřuje na výzkum jeskyní a jeskynních komplexů. Jako speleologové se někdy označují i jedinci, kteří se věnují speleoalpinizmu jako zájmové nebo sportovní disciplíně.
Speleolog - vědec provádí speleologický průzkum, dokumentuje, pozoruje, odebírá vzorky a provádí nejrůznější druhy měření.Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Definici slova Speleolog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pasivní dům? Rozumíte pojmu Bio? Vzpomněli byste si na význam slova Lapacho? Znáte pojem Suverenita?

Klíčová slova: kdo je Speleolog?, co je to Speleolog?, popis, odborný výraz, wiki, slovo, heslo, Speleolog, lexikon, synonymum, kdo to je, etymologie, význam, věda, definice, termín

Pojem Speleolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Speleolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Speleolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Speleolog na Google.cz

Vyhledat pojem Speleolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Speleolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Speleolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Speleolog? Kdo to byl Speleolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speleolog? Definice pojmu Speleolog se nachází v sekci věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Speleolog i v jiné sekci než v věda.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.