Kdo je to?
Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Kdo je to Speleolog?

Jaký je význam slova Speleolog? Co to znamená?

Speleolog čili jeskyňář je vědec a sportovec, který se zaměřuje na výzkum jeskyní a jeskynních komplexů. Jako speleologové se někdy označují i jedinci, kteří se věnují speleoalpinizmu jako zájmové nebo sportovní disciplíně.
Speleolog - vědec provádí speleologický průzkum, dokumentuje, pozoruje, odebírá vzorky a provádí nejrůznější druhy měření.Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Speleolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Potaš? Víte, co je to Diastolický tlak? Vzpomněli byste si na význam slova Abázie? Pamatujete si definici pojmu Quiche?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, kdo to je, synonymum, slovo, Speleolog, popis, informace, význam, wiki, přesný význam, původ slova, pojem, heslo, definice

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Speleolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Speleolog? Kdo to byl Speleolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speleolog? Definice pojmu Speleolog je v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.