Kdo je to?
Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Kdo je to Speleolog?

Jaký je význam slova Speleolog? Co to znamená?

Speleolog čili jeskyňář je vědec a sportovec, který se zaměřuje na výzkum jeskyní a jeskynních komplexů. Jako speleologové se někdy označují i jedinci, kteří se věnují speleoalpinizmu jako zájmové nebo sportovní disciplíně.
Speleolog - vědec provádí speleologický průzkum, dokumentuje, pozoruje, odebírá vzorky a provádí nejrůznější druhy měření.Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Speleolog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Obsese? Víte co je Kostlánka? Vzpomněli byste si na význam slova Kronika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rešerše?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, věda, lexikon, význam pojmu, popis, co je to Speleolog?, odborný výraz, původ slova, heslo, co znamená, kdo je Speleolog?, význam, kdo to je, slovo, termín

Pojem Speleolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Speleolog ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Speleolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Speleolog na Google.cz

Hledat výraz Speleolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Speleolog například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Speleolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Speleolog? Kdo to byl Speleolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speleolog? Definice pojmu Speleolog je v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v věda.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.