Kdo je to?
Kdo je Martina Kreibich? Životopis Martina Kreibich, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Martina Kreibich

Kdo je Martina Kreibich? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Martina Kreibich je česká zpěvačka a klavíristka, která je známá zejména jako členka slovenské skupiny Kašuba BAND.
Martina Kreibich úzce spolupracuje od roku 2011 se slovenským zpěvákem Ľudovítem Kašubou a jeho otcem Ľudovítem Kašubou starším (který hraje na saxofon a píše některé texty k jejich písním). Skupina působí na Slovensku, v Česku i v Polsku. Velmi často vystupují pro televizi Šlágr nebo TV Senzi. Jako skupina vydali již 6 CD a několik DVD. Oblíbená CD jsou například Svitá na Krajší Deň, Dotyk Túžby nebo Hraj Mi Pieseň Snov. Mezi jejich nejznámější hity pak patří zejména CHAKA CHAKA, ZABADAK Mix, Čím by som bol bez teba, nebo také Rolnička a Kristov kňaz (poslední dvě napsal právě Ľudovít Kašuba starší).
V osobním životě je Martina od roku 2019 provdána za Mateje Roľka a užívá i jméno Martina Kreibich Roĺková. Mají spolu 2 děti.Kdo je Martina Kreibich? Životopis Martina Kreibich, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Martina Kreibich

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Martina Kreibich sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Epiteton? Pamatujete si definici pojmu Próza? Vzpomněli byste si na význam slova Kapari? Vzpomněli byste si co znamená slovo Homofobie?

Klíčová slova: zajímavosti, Martina Kreibich, lexikon, osobnosti, osobnost, hudba, kdo je Martina Kreibich?, hudba, vysvětlení, wiki, životopis, život, wikipedie, Martina Kreibich, popis, biografie

Pojem Martina Kreibich je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Martina Kreibich lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Martina Kreibich ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Martina Kreibich na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martina Kreibich ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Martina Kreibich ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Martina Kreibich ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Kreibich například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Martina Kreibich? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Martina Kreibich? Martina Kreibich je v sekci Hudba

Kategorie hudba, tmavě fialová kytara, martina Kreibich, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Martina Kreibich dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Kreibich i v jiné kategorii než je hudba.