Kdo je to?
Kdo je to Hnidopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hnidopich? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hnidopich?

Co znamená a jaký je význam slova Hnidopich?

Hnidopich je člověk, který poukazuje na věci, které za tuto pozornost nestojí, zbytečně se tedy v něčem rýpe. Slovo vzniklo spojením slova píchat a hnida. Hnidopich se soustředí především na nepodstatné detaily a odvádí tak pozornost od jádra věci.
Pro svou malichernost a rýpavost bývá ve společnosti neoblíbený, pokud se typicky projeví, bývá jeho okolí značně znechucené a otrávené.


Kdo je to Hnidopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hnidopich? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hnidopich? s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Suché víno? Pamatujete si definici pojmu Persona non grata? Víte, co je to Krumpáč? Vzpomněli byste si co znamená slovo Napoleonský komplex?

Klíčová slova: lexikon, Hnidopich, wikipedie, formulace, co znamená, hanlivé, etymologie, definice, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, popis, přesný výraz, význam, pojem, informace

Pojem Hnidopich je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Hnidopich v následujících zdrojích

Hledat termín Hnidopich ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hnidopich na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hnidopich ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Hnidopich ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Hnidopich ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hnidopich například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Hnidopich? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Hnidopich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hnidopich? Definice pojmu Hnidopich se nachází v sekci Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).