Kdo je to?
Kdo je to Hnidopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hnidopich? Lidé, hanlivé

Hnidopich

Co znamená a jaký je význam slova Hnidopich?

Hnidopich je člověk, který poukazuje na věci, které za tuto pozornost nestojí, zbytečně se tedy v něčem rýpe. Slovo vzniklo spojením slova píchat a hnida. Hnidopich se soustředí především na nepodstatné detaily a odvádí tak pozornost od jádra věci.
Pro svou malichernost a rýpavost bývá ve společnosti neoblíbený, pokud se typicky projeví, bývá jeho okolí značně znechucené a otrávené.


Kdo je to Hnidopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hnidopich? Lidé, hanlivé

Tento text (Hnidopich) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo BRICS? Víte co je Kompilace? Víte, co je to Jitřenka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Teplo?

Klíčová slova: co znamená, Hnidopich, odborný výraz, informace, wiki, Hnidopich, synonymum, definice, slovo, přesný výraz, formulace, heslo, význam, přesný význam, termín, popis

Pojem Hnidopich je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Hnidopich ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Hnidopich na Google.cz

Zkusit najít frázi Hnidopich ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Hnidopich ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Hnidopich v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hnidopich například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hnidopich

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Hnidopich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hnidopich? Definice pojmu Hnidopich patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivka, hnidopich, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Hnidopich i v jiné kategorii než v hanlivé.