Kdo je to?
Kdo je Sára Korbelová? Životopis Sára Korbelová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Sára Korbelová

Kdo je Sára Korbelová? Životopis, informace, biografie, herectví

Sára Korbelová je mladá herečka, která v současnosti působí v seriálu Ulice. Zde ztvárnila roli Kristýny, dcery zubařky Blanky, která si po přestěhování do Prahy hledá nové přátele a zájmy. Vystupovala i v dalších seriálech, jako jsou Krejzovi, Ohnivý kuře nebo Dáma a král.
Sára Korbelová hrála i ve filmech Po čem muži touží a Slíbená princezna.



Kdo je Sára Korbelová? Životopis Sára Korbelová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Sára Korbelová

Národnost: česká
Datum narození: 17.2.2002

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sára Korbelová s jinými lidmina Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mungo fazole? Víte co je Glaukom? Znáte pojem Spropitné? Vzpomněli byste si co označuje výraz Canting?

Klíčová slova: wiki, biografie, vysvětlení, zajímavosti, osobnost, popis, kdo je Sára Korbelová?, život, kdy se narodila Sára Korbelová?, herectví, lexikon, životopis, informace, herectví, Sára Korbelová, národnost

Pojem Sára Korbelová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Sára Korbelová na Youtube

Zkusit najít slovo Sára Korbelová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Sára Korbelová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Sára Korbelová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Sára Korbelová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sára Korbelová například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Sára Korbelová?

Právě jste zjistili Kdo je to Sára Korbelová? Kdy se narodila Sára Korbelová? Sára Korbelová se nachází v sekci Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Sára Korbelová řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sára Korbelová i v jiné kategorii než je herectví.