Kdo je to?
Kdo je to Sára Korbelová? Životopis Sára Korbelová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sára Korbelová?

Kdo je to Sára Korbelová? Stručný životopis

Sára Korbelová je mladá herečka, která v současnosti působí v seriálu Ulice. Zde ztvárnila roli Kristýny, dcery zubařky Blanky, která si po přestěhování do Prahy hledá nové přátele a zájmy. Vystupovala i v dalších seriálech, jako jsou Krejzovi, Ohnivý kuře nebo Dáma a král.
Sára Korbelová hrála i ve filmech Po čem muži touží a Slíbená princezna.Kdo je to Sára Korbelová? Životopis Sára Korbelová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Sára Korbelová

Národnost: česká
Datum narození: 17.2.2002

Popis osobnosti Sára Korbelová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Šalanda? Pamatujete si definici pojmu Sublimace? Znáte pojem Odchodné? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lumbální punkce?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Sára Korbelová?, informace, pojem, popis, význam, definice, etymologie, kdo je Sára Korbelová?, původ slova, co znamená, termín, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, wiki

Pojem Sára Korbelová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Sára Korbelová ve Wikipedii

Vyhledat slovo Sára Korbelová na Google.cz

Najít heslo Sára Korbelová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sára Korbelová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sára Korbelová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sára Korbelová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sára Korbelová? Kdo to byl Sára Korbelová? Kdy se narodil Sára Korbelová? Sára Korbelová se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Sára Korbelová dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sára Korbelová i v jiné kategorii než je herectví.