Kdo je to?
Kdo je to Sára Korbelová? Životopis Sára Korbelová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sára Korbelová?

Kdo je to Sára Korbelová? Stručný životopis

Sára Korbelová je mladá herečka, která v současnosti působí v seriálu Ulice. Zde ztvárnila roli Kristýny, dcery zubařky Blanky, která si po přestěhování do Prahy hledá nové přátele a zájmy. Vystupovala i v dalších seriálech, jako jsou Krejzovi, Ohnivý kuře nebo Dáma a král.
Sára Korbelová hrála i ve filmech Po čem muži touží a Slíbená princezna.Kdo je to Sára Korbelová? Životopis Sára Korbelová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Sára Korbelová

Národnost: česká
Datum narození: 17.2.2002

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sára Korbelová s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rakytník? Vzpomněli byste si na význam slova Protein? Znáte pojem VGA? Znáte definici termínu DIY?

Klíčová slova: význam, termín, původ slova, definice, co je to Sára Korbelová?, přesný výraz, popis, Sára Korbelová, informace, wiki, slovo, lexikon, formulace, pojem, herectví, popis

Pojem Sára Korbelová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sára Korbelová ve Wikimedia Commons

Hledat termín Sára Korbelová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Sára Korbelová ve Wikislovníku

Najít pojem Sára Korbelová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sára Korbelová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Sára Korbelová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sára Korbelová? Kdo to byl Sára Korbelová? Kdy se narodil Sára Korbelová? Sára Korbelová patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Sára Korbelová dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sára Korbelová i v jiné kategorii než je herectví.