Kdo je to?
Kdo je Sára Korbelová? Životopis Sára Korbelová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Sára Korbelová?

Kdo je Sára Korbelová? Životopis, informace, biografie, herectví

Sára Korbelová je mladá herečka, která v současnosti působí v seriálu Ulice. Zde ztvárnila roli Kristýny, dcery zubařky Blanky, která si po přestěhování do Prahy hledá nové přátele a zájmy. Vystupovala i v dalších seriálech, jako jsou Krejzovi, Ohnivý kuře nebo Dáma a král.
Sára Korbelová hrála i ve filmech Po čem muži touží a Slíbená princezna.Kdo je Sára Korbelová? Životopis Sára Korbelová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Sára Korbelová

Národnost: česká
Datum narození: 17.2.2002

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Sára Korbelová sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz MWh? Vzpomenete si na definici slova Kontumace? Znáte pojem Monokultura? Vzpomněli byste si na význam slova Lapačka?

Klíčová slova: osobnost, život, wiki, životopis, biografie, Sára Korbelová, lexikon, Sára Korbelová, herectví, osobnosti, wikipedie, datum narození, zajímavosti, informace, popis, vysvětlení

Pojem Sára Korbelová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Sára Korbelová hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat výraz Sára Korbelová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Sára Korbelová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sára Korbelová na Youtube

Zkusit najít heslo Sára Korbelová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Sára Korbelová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sára Korbelová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Sára Korbelová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Sára Korbelová? Kdy se narodila Sára Korbelová? Sára Korbelová je v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Sára Korbelová dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sára Korbelová i v jiné kategorii než je herectví.