Kdo je to?
Kdo je Lukáš Hejlík? Životopis Lukáš Hejlík, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Lukáš Hejlík

Kdo je Lukáš Hejlík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Lukáš Hejlík je český divadelní a filmový herec.
Lukáš se narodil 27. ledna 1980 v Mostě, jako střední školu vystudoval obchodní akademii v Lounech, potom se dostal na Vyšší odbornou hereckou školu v Michli. Po jejím absolvování nastoupil hned divadelní kariéru, nejprve hrál v Jihočeském divadle, které sídlí v Českých Budějovicích, potom nastoupil do Městského divadla v Brně, kde má stálé angažmá i v současnosti. K jeho nejvýznamnějším rolím, které zde ztvárnil, patří Brick z Kočky na rozpálené plechové střeše, Pierre Brochant z Blbce k večeři, nebo Propertius ze hry Cikáni jdou do nebe, která byla inspirována filmem ruského režiséra Emila Loteana. V televizních seriálech si zahrál například Tomáše Medunu ze seriálu Ošklivka Katka, dále hrál v seriálu Terapie televize HBO a v neposlední řadě taky MUDr. Jáchyma Kalinu v Ordinaci v Růžové zahradě. Jeho vysněnou rolí je však hrát jednoho z bratrů Baťových v nějakém filmu nebo seriálu o Tomáši Baťovi, jeho rodině, práci a úspěších. Mimoto je Lukáš Hejlík autorem projektu scénického čtení s názvem Listování, s nímž jezdí po celé republice a sklízí úspěchy. V roce 2015 se také stal jednou z tváří projektu Jsme v tom společně, který zaštiťuje organizace HateFree Culture; tento projekt si klade za cíl podporovat začleňování sociálně vyloučených občanů a lokalit do společnosti.
V osobním životě je podruhé ženatý. Z prvního manželství se slovenskou herečkou Veronikou Senciovou má dceru Kláru. Podruhé se oženil v roce 2015 s modelkou Veronikou Fašínovou a mají spolu syna Vojtěcha.Kdo je Lukáš Hejlík? Životopis Lukáš Hejlík, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Lukáš Hejlík

Národnost: česká
Datum narození: 27. 1. 1980
Místo narození: Most

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Lukáš Hejlík? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Plebiscit? Vzpomněli byste si na význam slova Národní park? Vzpomněli byste si na význam slova Lýkovec? Znáte definici termínu Charakter?

Klíčová slova: lexikon, zajímavosti, kdy se narodil Lukáš Hejlík?, wikipedie, wiki, Lukáš Hejlík, vysvětlení, biografie, život, herectví, kde se narodil Lukáš Hejlík?, informace, datum narození, herectví, národnost, životopis

Pojem Lukáš Hejlík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Lukáš Hejlík na Youtube

Najít termín Lukáš Hejlík ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Lukáš Hejlík na Google obrázcích

Zkusit najít Lukáš Hejlík ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Hejlík ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Hejlík například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Lukáš Hejlík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lukáš Hejlík? Kdy se narodil Lukáš Hejlík? Kde se narodil Lukáš Hejlík? Lukáš Hejlík je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, modrooká kudrny, lukáš Hejlík, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Lukáš Hejlík dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Hejlík i v jiné kategorii než je herectví.