Kdo je to?
Kdo je Vojtěch Pikal? Životopis Vojtěch Pikal, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Vojtěch Pikal?

Kdo je Vojtěch Pikal? Životopis, informace, biografie, politici

Vojtěch Pikal je politik a úspěšný programátor. Byl prvním místopředsedou České pirátské strany, nyní je poslancem Poslanecké sněmovny PČR a místopředsedou Poslanecké sněmovny.
Vojtěch Pikal absolvoval studia informatiky a učitelství matematiky a výpočetní techniky na UP v Olomouci. Pracuje v Olomouci v softwarové firmě na pozici vývojáře a testera, organizuje larpy a angažuje se ve hrách pro mladé. Podílel se na vytvoření herní fantasy Dračí doupě II. jako spoluautor.Kdo je Vojtěch Pikal? Životopis Vojtěch Pikal, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Vojtěch Pikal

Národnost: česká
Datum narození: 19. února 1987
Místo narození: Olomouc

Sdílejte tuto stránku s osobností Vojtěch Pikal se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Škytavka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rostlina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pyramida? Znáte termín Žardiniéra?

Klíčová slova: zajímavosti, Vojtěch Pikal, politici, kdy se narodil Vojtěch Pikal?, osobnost, místo narození, informace, narození, životopis, kde se narodil Vojtěch Pikal?, politici, život, popis, kdo je Vojtěch Pikal?, Vojtěch Pikal, lexikon

Pojem Vojtěch Pikal je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Vojtěch Pikal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Vojtěch Pikal na Youtube

Najít slovo Vojtěch Pikal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Vojtěch Pikal ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Vojtěch Pikal ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Pikal například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Vojtěch Pikal? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Vojtěch Pikal? Kdy se narodil Vojtěch Pikal? Kde se narodil Vojtěch Pikal? Vojtěch Pikal se nachází v kategorii Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vojtěch Pikal dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Pikal i v jiné kategorii než je politici.