Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Pikal? Životopis Vojtěch Pikal, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vojtěch Pikal?

Kdo je to Vojtěch Pikal? Stručný životopis

Vojtěch Pikal je politik a úspěšný programátor. Byl prvním místopředsedou České pirátské strany, nyní je poslancem Poslanecké sněmovny PČR a místopředsedou Poslanecké sněmovny.
Vojtěch Pikal absolvoval studia informatiky a učitelství matematiky a výpočetní techniky na UP v Olomouci. Pracuje v Olomouci v softwarové firmě na pozici vývojáře a testera, organizuje larpy a angažuje se ve hrách pro mladé. Podílel se na vytvoření herní fantasy Dračí doupě II. jako spoluautor.Kdo je to Vojtěch Pikal? Životopis Vojtěch Pikal, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Vojtěch Pikal

Národnost: česká
Datum narození: 19. února 1987
Místo narození: Olomouc

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vojtěch Pikal? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Resin? Vzpomenete si na definici slova Aqua? Vzpomněli byste si co znamená slovo Harlem shake? Vzpomněli byste si na význam slova Hřížení?

Klíčová slova: pojem, formulace, popis, význam, definice, odborný výraz, lexikon, heslo, význam slova, původ slova, co je to Vojtěch Pikal?, informace, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, co znamená

Pojem Vojtěch Pikal je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Vojtěch Pikal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Vojtěch Pikal na Google.cz

Vyhledat slovo Vojtěch Pikal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Vojtěch Pikal ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Pikal například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vojtěch Pikal

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vojtěch Pikal? Kdo to byl Vojtěch Pikal? Kdy se narodil Vojtěch Pikal? Kde se narodil Vojtěch Pikal? Vojtěch Pikal je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Vojtěch Pikal řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Pikal i v jiné kategorii než je politici.