Kdo je to?
Kdo je to, byl Vědátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vědátor? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vědátor?

Jaký je význam slova Vědátor? Co to znamená?

Vědátor je poněkud hanlivé vyjádření pro vědce, jehož činnost nepřipadá mnoha lidem užitečná. Vědecké objevy považují za zbytečné, domnívají se, že vědátoři objevují něco, co stejně nelze ověřit a k ničemu není.
Označují se takto i lidé, kteří se vyjadřují k vědeckým problémům, aniž by tématu rozuměli. Takoví vědátoři se tváří jako experti a snaží se o tom přesvědčit i své okolí.Kdo je to, byl Vědátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vědátor? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vědátor sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Textový editor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Exkoriace? Znáte definici termínu Extirpace? Znáte termín Homocystein?

Klíčová slova: formulace, termín, wiki, heslo, synonymum, vysvětlení, pojem, přesný výraz, informace, původ slova, slovo, kdo to je, význam pojmu, odborný výraz, význam, kdo je Vědátor?

Pojem Vědátor je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Vědátor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vědátor na Youtube

Vyhledat slovo Vědátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Vědátor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vědátor například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Vědátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vědátor? Kdo to byl Vědátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vědátor? Definice pojmu Vědátor se nachází v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.