Kdo je to?
Kdo je to, byl Vědátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vědátor? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vědátor?

Jaký je význam slova Vědátor? Co to znamená?

Vědátor je poněkud hanlivé vyjádření pro vědce, jehož činnost nepřipadá mnoha lidem užitečná. Vědecké objevy považují za zbytečné, domnívají se, že vědátoři objevují něco, co stejně nelze ověřit a k ničemu není.
Označují se takto i lidé, kteří se vyjadřují k vědeckým problémům, aniž by tématu rozuměli. Takoví vědátoři se tváří jako experti a snaží se o tom přesvědčit i své okolí.Kdo je to, byl Vědátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vědátor? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Vědátor s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Textový editor? Znáte definici termínu Vřesoviště? Znáte definici termínu Extirpace? Pamatujete si definici pojmu GPU?

Klíčová slova: co znamená, význam, wiki, pojem, původ slova, heslo, synonymum, význam pojmu, odborný výraz, Vědátor, vlastnosti, kdo to je, etymologie, co je to Vědátor?, popis, slovo

Pojem Vědátor je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Vědátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vědátor ve Wikimedia Commons

Najít heslo Vědátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Vědátor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vědátor například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vědátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vědátor? Kdo to byl Vědátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vědátor? Definice pojmu Vědátor je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).