Kdo je to?
Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Mark Zuckerberg?

Kdo je to Mark Zuckerberg? Stručný životopis

Mark Zuckerberg, celým jménem Mark Elliot Zuckerberg, je americký miliardář, který patří k nejbohatším lidem světa. Je zakladatelem sociální sítě Facebook. Tato síť byla původně určena pouze americkým vysokoškolským studentům, rychle se však rozšířila po celém světě.
Mark Zuckerberg je vegetarián a je částečně barvoslepý, Má rád modrou barvu, která je také typickou barvou Facebooku. Věnuje se také charitě, podporuje vzdělání.Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Mark Zuckerberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1984
Místo narození: White Plains

Tento text (Mark Zuckerberg) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Genealogie? Znáte definici termínu ScioŠkola? Víte, co je to Stav nebezpečí? Pamatujete si definici pojmu Exkoriace?

Klíčová slova: formulace, definice, pojem, lexikon, popis, Mark Zuckerberg, heslo, přesný výraz, podnikání, wiki, přesný význam, co znamená, etymologie, kdo to je, synonymum, popis

Pojem Mark Zuckerberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Mark Zuckerberg ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Mark Zuckerberg ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Mark Zuckerberg na Google.cz

Hledat výraz Mark Zuckerberg ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mark Zuckerberg například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mark Zuckerberg

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mark Zuckerberg? Kdo to byl Mark Zuckerberg? Kdy se narodil Mark Zuckerberg? Kde se narodil Mark Zuckerberg? Mark Zuckerberg je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Mark Zuckerberg např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mark Zuckerberg i v jiné kategorii než je podnikání.