Kdo je to?
Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Mark Zuckerberg?

Kdo je to Mark Zuckerberg? Stručný životopis

Mark Zuckerberg, celým jménem Mark Elliot Zuckerberg, je americký miliardář, který patří k nejbohatším lidem světa. Je zakladatelem sociální sítě Facebook. Tato síť byla původně určena pouze americkým vysokoškolským studentům, rychle se však rozšířila po celém světě.
Mark Zuckerberg je vegetarián a je částečně barvoslepý, Má rád modrou barvu, která je také typickou barvou Facebooku. Věnuje se také charitě, podporuje vzdělání.Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Mark Zuckerberg? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Mark Zuckerberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1984
Místo narození: White Plains

Pamatujete si definici pojmu Fettuccine? Víte, co je to Výsledovka? Vzpomněli byste si na význam slova Cushingův syndrom? Pamatujete si definici pojmu Firewall?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, vysvětlení, přesný význam, definice, pojem, wiki, význam, co znamená, co je to Mark Zuckerberg?, kdo to je, Mark Zuckerberg, původ slova, formulace, význam slova

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Mark Zuckerberg? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mark Zuckerberg? Kdo to byl Mark Zuckerberg? Kdy se narodil Mark Zuckerberg? Kde se narodil Mark Zuckerberg? Mark Zuckerberg je v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Mark Zuckerberg dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mark Zuckerberg i v jiné kategorii než je podnikání.