Kdo je to?
Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Mark Zuckerberg?

Kdo je to Mark Zuckerberg? Stručný životopis

Mark Zuckerberg, celým jménem Mark Elliot Zuckerberg, je americký miliardář, který patří k nejbohatším lidem světa. Je zakladatelem sociální sítě Facebook. Tato síť byla původně určena pouze americkým vysokoškolským studentům, rychle se však rozšířila po celém světě.
Mark Zuckerberg je vegetarián a je částečně barvoslepý, Má rád modrou barvu, která je také typickou barvou Facebooku. Věnuje se také charitě, podporuje vzdělání.Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Mark Zuckerberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1984
Místo narození: White Plains

Popis osobnosti Mark Zuckerberg můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Genealogie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Acidofilní mléko? Víte, co je to Stav nebezpečí? Znáte termín Úsečka?

Klíčová slova: odborný výraz, etymologie, co je to Mark Zuckerberg?, význam slova, termín, význam pojmu, Mark Zuckerberg, popis, původ slova, wiki, podnikání, přesný význam, kdo je Mark Zuckerberg?, heslo, přesný výraz, význam

Pojem Mark Zuckerberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Mark Zuckerberg

Hledejte bez špehování slovo Mark Zuckerberg ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Mark Zuckerberg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Mark Zuckerberg ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Mark Zuckerberg ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mark Zuckerberg například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Mark Zuckerberg?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mark Zuckerberg? Kdo to byl Mark Zuckerberg? Kdy se narodil Mark Zuckerberg? Kde se narodil Mark Zuckerberg? Mark Zuckerberg patří do sekce podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Mark Zuckerberg například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mark Zuckerberg i v jiné kategorii než je podnikání.