Kdo je to?
Kdo je Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Mark Zuckerberg?

Kdo je Mark Zuckerberg? Životopis, informace, biografie, podnikání

Mark Zuckerberg, celým jménem Mark Elliot Zuckerberg, je americký miliardář, který patří k nejbohatším lidem světa. Je zakladatelem sociální sítě Facebook. Tato síť byla původně určena pouze americkým vysokoškolským studentům, rychle se však rozšířila po celém světě.
Mark Zuckerberg je vegetarián a je částečně barvoslepý, Má rád modrou barvu, která je také typickou barvou Facebooku. Věnuje se také charitě, podporuje vzdělání.Kdo je Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Mark Zuckerberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1984
Místo narození: White Plains

Popis osobnosti Mark Zuckerberg můžete sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Genealogie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rešerše? Víte, co je to Absurdní drama? Znáte termín Crohnova nemoc?

Klíčová slova: wikipedie, biografie, wiki, podnikání, životopis, narození, datum narození, zajímavosti, informace, osobnosti, osobnost, podnikání, místo narození, kdo je Mark Zuckerberg?, Mark Zuckerberg, Mark Zuckerberg

Pojem Mark Zuckerberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Mark Zuckerberg doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Mark Zuckerberg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Mark Zuckerberg ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Mark Zuckerberg ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mark Zuckerberg ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Mark Zuckerberg ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mark Zuckerberg například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Mark Zuckerberg?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mark Zuckerberg? Kdy se narodil Mark Zuckerberg? Kde se narodil Mark Zuckerberg? Mark Zuckerberg je v kategorii Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Mark Zuckerberg například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mark Zuckerberg i v jiné kategorii než je podnikání.