Kdo je to?
Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Mark Zuckerberg?

Kdo je to Mark Zuckerberg? Stručný životopis

Mark Zuckerberg, celým jménem Mark Elliot Zuckerberg, je americký miliardář, který patří k nejbohatším lidem světa. Je zakladatelem sociální sítě Facebook. Tato síť byla původně určena pouze americkým vysokoškolským studentům, rychle se však rozšířila po celém světě.
Mark Zuckerberg je vegetarián a je částečně barvoslepý, Má rád modrou barvu, která je také typickou barvou Facebooku. Věnuje se také charitě, podporuje vzdělání.Kdo je to Mark Zuckerberg? Životopis Mark Zuckerberg, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Mark Zuckerberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. května 1984
Místo narození: White Plains

Líbí se stručný životopis s osobou Mark Zuckerberg? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Mořská cibule? Znáte pojem Apriori? Víte, co je to Národní park? Vzpomenete si na definici slova Hygge?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, etymologie, popis, kdo to je, informace, lexikon, Mark Zuckerberg, podnikání, přesný výraz, formulace, význam slova, termín, odborný výraz, heslo, význam

Pojem Mark Zuckerberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Mark Zuckerberg ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Mark Zuckerberg ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Mark Zuckerberg ve Wikislovníku

Hledat slovo Mark Zuckerberg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mark Zuckerberg například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Mark Zuckerberg?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mark Zuckerberg? Kdo to byl Mark Zuckerberg? Kdy se narodil Mark Zuckerberg? Kde se narodil Mark Zuckerberg? Mark Zuckerberg je v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Mark Zuckerberg dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mark Zuckerberg i v jiné kategorii než je podnikání.