Kdo je to?
Kdo je to, byl Ješita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ješita? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ješita?

Jaký je význam slova Ješita? Co to znamená?

Ješita je člověk se specifickými vlastnostmi, které jsou typické spíše pro muže než pro ženy. Někdy bývá označován jako domýšlivec, to však není přený význam. Ješita si těžko přiznává vlastní chyby, má zvýšené vnímaní své osoby, vysoké sebevědomí, těžko přijímá a snáší kritiku. Ješitové často bývají herci, umělci, politici, manažeři a podobná povolání.
Ješita se projevuje podle svého temperamentu, buď uraženě odchází, nebo své podráždění skrývá a připravuje odvetu. Nemívá smysl pro humor a nedokáže si udělat legraci sám ze sebe. Zpochybnění své osoby, důstojnosti, odbornosti či schopností okamžitě považuje za útok. To bývá velmi špatnou vlastností u nadřízených nebo spolupracovníků v týmu, kdy ješitovi nelze říci nic , co by se ho mohlo dotknout a nelze mu tedy podat zpětnou vazbu.Kdo je to, byl Ješita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ješita? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ješita s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Hrdobec? Znáte termín Rustikální? Vzpomněli byste si co znamená slovo Status quo? Víte, co je to Týrání zvířat?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, přesný význam, formulace, co je to Ješita?, co znamená, odborný výraz, kdo je Ješita?, synonymum, wiki, pojem, Ješita, původ slova, lexikon

Pojem Ješita je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Ješita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ješita ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Ješita ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Ješita ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ješita například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Ješita, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ješita? Kdo to byl Ješita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ješita? Definice pojmu Ješita se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Ješita hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.