Kdo je to?
Kdo je to, byl Ješita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ješita? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ješita?

Jaký je význam slova Ješita? Co to znamená?

Ješita je člověk se specifickými vlastnostmi, které jsou typické spíše pro muže než pro ženy. Někdy bývá označován jako domýšlivec, to však není přený význam. Ješita si těžko přiznává vlastní chyby, má zvýšené vnímaní své osoby, vysoké sebevědomí, těžko přijímá a snáší kritiku. Ješitové často bývají herci, umělci, politici, manažeři a podobná povolání.
Ješita se projevuje podle svého temperamentu, buď uraženě odchází, nebo své podráždění skrývá a připravuje odvetu. Nemívá smysl pro humor a nedokáže si udělat legraci sám ze sebe. Zpochybnění své osoby, důstojnosti, odbornosti či schopností okamžitě považuje za útok. To bývá velmi špatnou vlastností u nadřízených nebo spolupracovníků v týmu, kdy ješitovi nelze říci nic , co by se ho mohlo dotknout a nelze mu tedy podat zpětnou vazbu.Kdo je to, byl Ješita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ješita? Lidé, vlastnosti

Tento text (Ješita) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Brunch? Víte, co je to Permakultura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Blue ray? Rozumíte pojmu Cholera?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, přesný výraz, synonymum, heslo, definice, etymologie, termín, původ slova, význam pojmu, popis, lexikon, Ješita, formulace, kdo to je, přesný význam

Pojem Ješita je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ješita

Vyhledat slovo Ješita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Ješita ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ješita ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ješita v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ješita například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Ješita, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ješita? Kdo to byl Ješita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ješita? Definice pojmu Ješita je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ješita v jiné sekci než vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.