Kdo je to?
Kdo je to Šampónek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šampónek? Lidé, hanlivé

Šampónek

Co znamená a jaký je význam slova Šampónek?

Šampónek je neologismus, který značuje osobu mužského pohlaví, že o sebe úzkostně dbá. Pečuje o svůj dokonalý vzhled, nosí dokonale střižené vlasy, šediny jsou obarvené, tvář oholenou, dokonalá manikúra a pedikúra. Dbá o hydrataci pleti, sleduje poslední trendy v oblečení. Pojem šampónek chápeme jako hanlivý výraz. Původ slova najdeme v podstatném jméně šampón, k němuž se přidá přípona -ek, a vznikne podstatné jméno rodu mužského šampónek. Pojem šampónek je známý spíše jako metrosexuál . Synonyma pro slovo „šampónek“ jsou metrouš, zženštilec, barbínka, ken, bárbí, zženštilouš, keník, šampón.


Kdo je to Šampónek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šampónek? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Šampónek se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Sublimace? Vzpomněli byste si na význam slova Semestr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekvalizér? Znáte definici termínu Biftek?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, termín, odborný výraz, etymologie, přesný význam, význam, vysvětlení, wiki, Šampónek, přesný výraz, význam pojmu, definice, lexikon, popis, formulace

Pojem Šampónek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Šampónek zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Šampónek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Šampónek ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Šampónek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Šampónek na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Šampónek ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šampónek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Šampónek, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Šampónek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šampónek? Definice pojmu Šampónek je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec mříže, Šampónek, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz,heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Šampónek hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).