Kdo je to?
Kdo je Josef Zoch? Životopis Josef Zoch, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Josef Zoch

Kdo je Josef Zoch? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Český zpěvák a moderátor Josef Zoch se narodil 2. září 1960 v jihočeském Písku. Je známý zejména příznivcům country a trampských písní. Vystudoval střední rybářskou školu ve Vodňanech a po vysoké školy pracoval jako zootechnik. Velmi brzy ale z tohoto oboru zběhl k hudbě.
K hudbě se Josef Zoch dostal již koncem osmdesátých let minulého století, kdy začal vystupoval se skupinami Country Jerome a Country Projekt, a poté co natočil ve spolupráci s Michaelou Pávovou a hudební skupinou Country Story album Blues posledního vlaku, kde se objevily písně jako Ráno, Nashville nebo Jsou to chvíle, začal vystupoval právě se skupinou Country Story. Koncem devadesátých let minulého století začal vystupovat i s Presston bandem.
Vystupuje nejen v Čechách ale i na Slovensku, kde jej doprovází OTAVA band nebo sám sebe na poloviční playback. Na Kontě má více než tucet hudebních alb a více než tři stovky písní, které v poslední době prezentuje zejména na půdě hudební televize Šlágr TV. Za desítky let své kariéry se dostal od country k lidovým písním.
Na tvorbě písní spolupracuje s Pavlem Krejčou, který mu napsal zhruba devadesát procent repertoáru.
Je ženatý a s manželkou Lucií i často zpívá. Jeho syn má na Orlické přehradě parník, na němž Zoch často vystupuje. Josef je totiž vášnivým lodním kapitánem a díky jeho zálibě je možné se za zvuků Zochových písní svést na vlnách. Pořádá totiž pravidelné plavby spojené s koncertem přímo na palubě. Zpravidla se tyto akce odehrávají na vltavské vodě Orlické přehrady.
Kromě moderování a zpěvu se věnuje i malování. Před lety už se považoval za zpěváka na odpočinku, ale díky spolupráci s TV Šlágr se opět vrátil k aktivnímu vystupování na veřejnosti, a účastní se nejen akcí, které jsou pořádané právě hudební televizí Šlágr, ale je možné si jej objednat i na soukromé oslavy nebo večírky.Kdo je Josef Zoch? Životopis Josef Zoch, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Josef Zoch

Národnost: česká
Datum narození: 2. září 1960
Místo narození: Písek

Popis osobnosti Josef Zoch můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Prefektura? Pamatujete si definici pojmu Polygamie? Vzpomněli byste si na význam slova Pneumokok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Refrén?

Klíčová slova: datum narození, hudba, wikipedie, zajímavosti, Josef Zoch, kde se narodil Josef Zoch?, kdy se narodil Josef Zoch?, místo narození, kdo je Josef Zoch?, osobnosti, osobnost, hudba, vysvětlení, popis, narození, Josef Zoch

Pojem Josef Zoch je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Josef Zoch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Josef Zoch ve Wikislovníku

Zkusit najít Josef Zoch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Josef Zoch na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Josef Zoch na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Zoch například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Josef Zoch?

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Josef Zoch? Kdy se narodil Josef Zoch? Kde se narodil Josef Zoch? Josef Zoch je v sekci Hudba

Kategorie hudba, sluchátka hnědá, josef Zoch, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Josef Zoch například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Zoch i v jiné kategorii než je hudba.