Kdo je to?
Kdo je Tereza Rychlá? Životopis Tereza Rychlá, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Tereza Rychlá

Kdo je Tereza Rychlá? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Herečka, zpěvačka a moderátorka Tereza Rychlá se narodila 6. února 1989 v Praze jako Tereza Krippnerová. Studovala na gymnáziu, pražské hudební škole a hudebně dramatickém oddělení Pražské konzervatoře. Později pokračovala na DAMU.
Poprvé se před kamerou objevila v roce 2015, kdy získala epizodní roli v mysteriózním kriminálním dramatu Vraždy v kruhu. Tato dvanáctidílná série vznikla v režii Ivana Pokorného a v hlavních rolích se představil například Ivan Trojan, Richard Krajčo, Marek Němec a Hana Vágnerová. Tereza si zahrála v desáté epizodě s titulem Mrtvý v síti.
O tři roky později ztvárnila opět epizodní roli. Tentokrát v kriminální komedii Polda. Ve stejné době se navíc zúčastnila natáčení vysoce hodnoceného historického dramatu Toman a Jiřím Macháčkem v hlavní roli. V roce 2019 natočila kriminální drama Případ dvou básníků a střihla si menší roličku Terezy Kloubové v seriálu z lékařského prostředí Modrý kód. Její doposud poslední filmovou rolí je postava Marty v komediálním dramatu Za vším hledej ženu.
Tereza Rychlá má tedy na kontě již několik filmů i seriálů, jedná se ale většinou o menší role. Soustředí se totiž především na divadelní herectví. Diváci ji mohli vidět na prknech Městského divadla v Mostě, Divadla v Dlouhé, Městských divadel pražských, Divadla v Dlouhé, Divadla Aqualung a Indigo Company.
Vystupuje na pravidelných koncertech v Reduta Jazz Clubu, a také s vlastní hudební skupinou Masters. V roce 2019 vyšlo Tereze první album s titulem Out Of The Blue. O rok později potom vydala druhé album Live from the Theatre.
V srpnu 2022 se Tereza vdala. Vzala si syna herce a baviče Petra Rychlého Ondřeje. Manželé vychovávají dva společné syny. Staršího Tobiáše, který přišel na svět v listopadu 2018, a mladšího Františka, který se narodil na přelomu léta a podzimu 2022.Kdo je Tereza Rychlá? Životopis Tereza Rychlá, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Tereza Rychlá

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1989
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Tereza Rychlá můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Klipart? Pamatujete si definici pojmu Den Země? Pamatujete si definici pojmu Indukční motor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nouzový stav?

Klíčová slova: osobnost, Tereza Rychlá, popis, lexikon, hudba, wiki, národnost, kdy se narodila Tereza Rychlá?, informace, wikipedie, biografie, vysvětlení, místo narození, život, hudba, narození

Pojem Tereza Rychlá je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Tereza Rychlá ve Wikipedii

Hledat pojem Tereza Rychlá ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Tereza Rychlá ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Tereza Rychlá ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Tereza Rychlá na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Rychlá například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Rychlá?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Tereza Rychlá? Kdy se narodila Tereza Rychlá? Kde se narodila Tereza Rychlá? Tereza Rychlá je v sekci Hudba

Kategorie hudba, foukací harmonika, tereza Rychlá, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Tereza Rychlá kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Rychlá i v jiné kategorii než je hudba.