Kdo je to?
Kdo je to Konfident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Konfident? Lidé, hanlivé

Konfident

Jaký je význam slova Konfident? Co to znamená?

Konfident neboli udavač, denunciant či informátor je člověk, který udává jiné jedince nebo celé skupiny osob, aby tak získal osobní prospěch. Udávat může i z politických důvodů. Jím učiněné obvinění může být anonymní nebo veřejné.
Dříve byl pojem konfident používán pro jakoukoli osobu, která dala podnět k zahájení řízení, pod vlivem historie a nedemokratických režimů získalo slovo negativní význam.


Kdo je to Konfident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Konfident? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Konvektomat? Znáte termín Kryptoměna? Víte, co je to Fakultativní výlet? Víte, co je to Kebab?

Klíčová slova: termín, přesný význam, wikipedie, co znamená, význam slova, Konfident, pojem, přesný výraz, vysvětlení, význam, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, popis, informace, lexikon

Pojem Konfident je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Konfident ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Konfident ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Konfident ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Konfident na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Konfident na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Konfident například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konfident

Teď už víte Kdo je to Konfident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konfident? Definice pojmu Konfident se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá holka, konfident, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.