Kdo je to?
Kdo je to, byl Konfident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konfident? Lidé, hanlivé

Kdo je to Konfident?

Co znamená a jaký je význam slova Konfident?

Konfident neboli udavač, denunciant či informátor je člověk, který udává jiné jedince nebo celé skupiny osob, aby tak získal osobní prospěch. Udávat může i z politických důvodů. Jím učiněné obvinění může být anonymní nebo veřejné.
Dříve byl pojem konfident používán pro jakoukoli osobu, která dala podnět k zahájení řízení, pod vlivem historie a nedemokratických režimů získalo slovo negativní význam.Kdo je to, byl Konfident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konfident? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Konfident? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Jáhen? Vzpomněli byste si na význam slova Ranžír? Víte, co je to Trombóza? Znáte definici termínu Itinerář?

Klíčová slova: kdo je Konfident?, termín, informace, význam, vysvětlení, co je to Konfident?, definice, přesný význam, popis, kdo to je, přesný výraz, hanlivé, popis, co znamená, pojem, původ slova

Pojem Konfident je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Konfident lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Konfident na Google.cz

Najít heslo Konfident ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Konfident ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Konfident ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Konfident například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Konfident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Konfident? Kdo to byl Konfident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konfident? Definice pojmu Konfident je v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.