Kdo je to?
Kdo je to, byl Uvaděč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uvaděč? Lidé, profese

Kdo je to Uvaděč?

Co znamená a jaký je význam slova Uvaděč?

Uvaděč nebo též biletář je osoba, která v divadlech i při jiných společenských akcích vítá hosty a usazuje je na správná místa. Uvaděč zároveň často kontroluje vstupenky, zajišťuje úschovu oděvů v šatně, poskytuje informace, informační materiály, pomůcky a může i předávat drobné dárky (například úvodní welcome drink).Kdo je to, byl Uvaděč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uvaděč? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Uvaděč? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Mikroplyš? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dtto? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tvořivost? Znáte termín Anekdota?

Klíčová slova: lexikon, co je to Uvaděč?, přesný význam, význam slova, etymologie, popis, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, kdo to je, termín, wiki, odborný výraz, informace, vysvětlení, heslo

Pojem Uvaděč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Uvaděč

Vyhledat termín Uvaděč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Uvaděč ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Uvaděč na Google.cz

Hledat pojem Uvaděč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Uvaděč například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Uvaděč

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Uvaděč? Kdo to byl Uvaděč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uvaděč? Definice pojmu Uvaděč je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Uvaděč i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.