Kdo je to?
Kdo je to, byl Uvaděč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uvaděč? Lidé, profese

Kdo je to Uvaděč?

Co znamená a jaký je význam slova Uvaděč?

Uvaděč nebo též biletář je osoba, která v divadlech i při jiných společenských akcích vítá hosty a usazuje je na správná místa. Uvaděč zároveň často kontroluje vstupenky, zajišťuje úschovu oděvů v šatně, poskytuje informace, informační materiály, pomůcky a může i předávat drobné dárky (například úvodní welcome drink).Kdo je to, byl Uvaděč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uvaděč? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Uvaděč s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Glutamát? Znáte definici termínu Chemická kotva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Foton? Pamatujete si definici pojmu IrfanView?

Klíčová slova: slovo, co znamená, význam, vysvětlení, termín, přesný výraz, synonymum, heslo, profese, odborný výraz, definice, formulace, přesný význam, kdo je Uvaděč?, informace, původ slova

Pojem Uvaděč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít Uvaděč ve Wikislovníku

Hledat frázi Uvaděč ve Wikipedii

Najít heslo Uvaděč na Google.cz

Najít slovo Uvaděč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Uvaděč například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Uvaděč

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Uvaděč? Kdo to byl Uvaděč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uvaděč? Definice pojmu Uvaděč patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Uvaděč i v jiné sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.