Kdo je to?
Kdo je Amber Heard? Životopis Amber Heard, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Amber Heard

Kdo je Amber Heard? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Amber Heard, celým jménem Amber Laura Heard, je herečka a modelka. Jako herečka působila již v průběhu univerzitních studií. Začínala menšími rolemi, významnější byla role ve filmu Světla páteční noci. Pak již následovaly další nabídky.
Amber Heard hrála například v Myšlenkách zločince, filmech Alpha Dog, Informátoři, Rumový deník, 3 dny na zabití, Liga spravedlnosti, Aquaman a dalších. V roce 2010 se veřejně přiznala ke své bisexualitě.Kdo je Amber Heard? Životopis Amber Heard, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Amber Heard

Národnost: americká
Datum narození: 22. dubna 1986
Místo narození: Austin, Texas, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Amber Heard? s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Mnichovská dohoda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skeleton? Vzpomněli byste si na význam slova Noční můra? Víte co je Bešamel?

Klíčová slova: Amber Heard, životopis, lexikon, národnost, informace, kdy se narodila Amber Heard?, osobnosti, vysvětlení, herectví, osobnost, zajímavosti, herectví, Amber Heard, wikipedie, kdo je Amber Heard?, biografie

Pojem Amber Heard je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Amber Heard ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Amber Heard ve Wikipedii

Vyhledat pojem Amber Heard ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Amber Heard ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Amber Heard na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Amber Heard například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Amber Heard?

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Amber Heard? Kdy se narodila Amber Heard? Kde se narodila Amber Heard? Amber Heard je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, blond herečka vlny, amber Heard, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Amber Heard dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amber Heard i v jiné kategorii než je herectví.