Kdo je to?
Kdo je to Amber Heard? Životopis Amber Heard, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Amber Heard?

Kdo je to Amber Heard? Stručný životopis

Amber Heard, celým jménem Amber Laura Heard, je herečka a modelka. Jako herečka působila již v průběhu univerzitních studií. Začínala menšími rolemi, významnější byla role ve filmu Světla páteční noci. Pak již následovaly další nabídky.
Amber Heard hrála například v Myšlenkách zločince, filmech Alpha Dog, Informátoři, Rumový deník, 3 dny na zabití, Liga spravedlnosti, Aquaman a dalších. V roce 2010 se veřejně přiznala ke své bisexualitě.Kdo je to Amber Heard? Životopis Amber Heard, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Amber Heard

Národnost: USA
Datum narození: 22. dubna 1986

Popis osobnosti Amber Heard můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Afekce? Vzpomenete si na definici slova Kalač? Vzpomněli byste si na význam slova Palindrom? Vzpomněli byste si na význam slova Kreativita?

Klíčová slova: wiki, Amber Heard, co je to Amber Heard?, popis, lexikon, význam, kdo to je, formulace, herectví, popis, informace, kdo je Amber Heard?, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam

Pojem Amber Heard je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Amber Heard ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Amber Heard na Google.cz

Najít slovo Amber Heard ve Wikislovníku

Najít termín Amber Heard ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amber Heard například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Amber Heard

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Amber Heard? Kdo to byl Amber Heard? Kdy se narodil Amber Heard? Amber Heard se nachází v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Amber Heard řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amber Heard i v jiné kategorii než je herectví.