Kdo je to?
Kdo je Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Martin Konvička?

Kdo je Martin Konvička? Životopis, informace, biografie, politika

Martin Konvička je entomolog, překladatel a politický aktivista, často nazývaný islamofobem. Působí jako docent Jihočeské univerzity, spolupracuje s Entomologickým ústavem Akademie věd ČR. Zabývá se především ekologií a etologií motýlů, důvody jejich ohrožení a možnostmi ochrany. Své výzkumy provádí i v zahraničí. Kromě vědecké práce a výuky vydává také různé populární statě v časopisech a je autorem několika odborných monografií.
Martin Konvička patří k vůdčím osobnostem protiislámisticky zaměřených iniciativ jako Blok proti islámu a Islám v České republice nechceme. Ve svých postojích je velmi otevřený a kritický a některé z jeho iniciativ bývají označovány jako extremistické, takže Jihočeská univerzita se od těchto jeho aktivit distancovala. Za ostré výroky v médiích a na facebooku byl obviněn z trestného činu podněcování nenávisti vůči muslimům. Stížnost proti obvinění byla státním zástupcem zamítnuta.Kdo je Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní informace o osobě Martin Konvička

Národnost: česká
Datum narození: 2.11.1969
Místo narození: Opava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Konvička? s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Deflace? Pamatujete si definici pojmu Difúze? Pamatujete si definici pojmu Externalita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Halucinace?

Klíčová slova: osobnosti, biografie, datum narození, popis, místo narození, lexikon, kdo je Martin Konvička?, kde se narodil Martin Konvička?, zajímavosti, politika, narození, kdy se narodil Martin Konvička?, politika, informace, wiki, životopis

Pojem Martin Konvička je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Konvička ve Wikimedia Commons

Najít heslo Martin Konvička ve Wikipedii

Hledat pojem Martin Konvička ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Martin Konvička na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Konvička například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Martin Konvička? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Martin Konvička? Kdy se narodil Martin Konvička? Kde se narodil Martin Konvička? Martin Konvička patří do sekce Politika

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martin Konvička kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Konvička i v jiné kategorii než je politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.