Kdo je to?
Kdo je Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Martin Konvička

Kdo je Martin Konvička? Životopis, informace, biografie, politika

Martin Konvička je entomolog, překladatel a politický aktivista, často nazývaný islamofobem. Působí jako docent Jihočeské univerzity, spolupracuje s Entomologickým ústavem Akademie věd ČR. Zabývá se především ekologií a etologií motýlů, důvody jejich ohrožení a možnostmi ochrany. Své výzkumy provádí i v zahraničí. Kromě vědecké práce a výuky vydává také různé populární statě v časopisech a je autorem několika odborných monografií.
Martin Konvička patří k vůdčím osobnostem protiislámisticky zaměřených iniciativ jako Blok proti islámu a Islám v České republice nechceme. Ve svých postojích je velmi otevřený a kritický a některé z jeho iniciativ bývají označovány jako extremistické, takže Jihočeská univerzita se od těchto jeho aktivit distancovala. Za ostré výroky v médiích a na facebooku byl obviněn z trestného činu podněcování nenávisti vůči muslimům. Stížnost proti obvinění byla státním zástupcem zamítnuta.Kdo je Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hlavní data o osobě Martin Konvička

Národnost: česká
Datum narození: 2.11.1969
Místo narození: Opava

Sdílejte tuto stránku s osobností Martin Konvička s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Supervize? Vzpomněli byste si co označuje výraz Abusus? Pamatujete si definici pojmu Tuhost? Znáte termín Asertivita?

Klíčová slova: kdy se narodil Martin Konvička?, Martin Konvička, vysvětlení, narození, politika, kde se narodil Martin Konvička?, životopis, informace, wikipedie, politika, místo narození, kdo je Martin Konvička?, osobnosti, život, zajímavosti, osobnost

Pojem Martin Konvička je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Martin Konvička

Zkusit najít frázi Martin Konvička ve Wikipedii

Vyhledat slovo Martin Konvička ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Martin Konvička na Youtube

Hledat frázi Martin Konvička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Martin Konvička ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Konvička například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Konvička

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Martin Konvička? Kdy se narodil Martin Konvička? Kde se narodil Martin Konvička? Martin Konvička se nachází v sekci Politika

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Martin Konvička řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Konvička i v jiné kategorii než je politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.