Kdo je to?
Kdo je to Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Martin Konvička?

Kdo je to Martin Konvička? Stručný životopis

Martin Konvička je entomolog, překladatel a politický aktivista, často nazývaný islamofobem. Působí jako docent Jihočeské univerzity, spolupracuje s Entomologickým ústavem Akademie věd ČR. Zabývá se především ekologií a etologií motýlů, důvody jejich ohrožení a možnostmi ochrany. Své výzkumy provádí i v zahraničí. Kromě vědecké práce a výuky vydává také různé populární statě v časopisech a je autorem několika odborných monografií.
Martin Konvička patří k vůdčím osobnostem protiislámisticky zaměřených iniciativ jako Blok proti islámu a Islám v České republice nechceme. Ve svých postojích je velmi otevřený a kritický a některé z jeho iniciativ bývají označovány jako extremistické, takže Jihočeská univerzita se od těchto jeho aktivit distancovala. Za ostré výroky v médiích a na facebooku byl obviněn z trestného činu podněcování nenávisti vůči muslimům. Stížnost proti obvinění byla státním zástupcem zamítnuta.Kdo je to Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě Martin Konvička

Národnost: česká
Datum narození: 2.11.1969
Místo narození: Opava

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Konvička? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Copyright? Znáte termín Chirurgická ocel? Pamatujete si definici pojmu Počasí? Víte, co je to Jistina?

Klíčová slova: Martin Konvička, přesný výraz, co znamená, formulace, vysvětlení, popis, synonymum, slovo, význam pojmu, odborný výraz, pojem, původ slova, popis, lexikon, termín, politika

Pojem Martin Konvička je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Martin Konvička zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Konvička ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Martin Konvička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Martin Konvička na Youtube

Hledat termín Martin Konvička ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Konvička například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Konvička

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Konvička? Kdo to byl Martin Konvička? Kdy se narodil Martin Konvička? Kde se narodil Martin Konvička? Martin Konvička je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Konvička např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Konvička i v jiné kategorii než je politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.