Kdo je to?
Kdo je to Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Martin Konvička?

Kdo je to Martin Konvička? Stručný životopis

Martin Konvička je entomolog, překladatel a politický aktivista, často nazývaný islamofobem. Působí jako docent Jihočeské univerzity, spolupracuje s Entomologickým ústavem Akademie věd ČR. Zabývá se především ekologií a etologií motýlů, důvody jejich ohrožení a možnostmi ochrany. Své výzkumy provádí i v zahraničí. Kromě vědecké práce a výuky vydává také různé populární statě v časopisech a je autorem několika odborných monografií.
Martin Konvička patří k vůdčím osobnostem protiislámisticky zaměřených iniciativ jako Blok proti islámu a Islám v České republice nechceme. Ve svých postojích je velmi otevřený a kritický a některé z jeho iniciativ bývají označovány jako extremistické, takže Jihočeská univerzita se od těchto jeho aktivit distancovala. Za ostré výroky v médiích a na facebooku byl obviněn z trestného činu podněcování nenávisti vůči muslimům. Stížnost proti obvinění byla státním zástupcem zamítnuta.Kdo je to Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě Martin Konvička

Národnost: česká
Datum narození: 2.11.1969
Místo narození: Opava

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Konvička? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Artróza? Víte, co je to Systolický tlak? Pamatujete si definici pojmu Isofix? Rozumíte pojmu Souřadné slovo?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, popis, přesný výraz, vysvětlení, wiki, význam, odborný výraz, co znamená, synonymum, slovo, politika, co je to Martin Konvička?, Martin Konvička, původ slova, pojem

Pojem Martin Konvička je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Martin Konvička

Hledat výraz Martin Konvička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Martin Konvička ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Martin Konvička ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Martin Konvička ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Konvička například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Martin Konvička? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Konvička? Kdo to byl Martin Konvička? Kdy se narodil Martin Konvička? Kde se narodil Martin Konvička? Martin Konvička je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Martin Konvička dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Konvička i v jiné kategorii než je politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.