Kdo je to?
Kdo je Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Martin Konvička?

Kdo je Martin Konvička? Životopis, informace, biografie, politika

Martin Konvička je entomolog, překladatel a politický aktivista, často nazývaný islamofobem. Působí jako docent Jihočeské univerzity, spolupracuje s Entomologickým ústavem Akademie věd ČR. Zabývá se především ekologií a etologií motýlů, důvody jejich ohrožení a možnostmi ochrany. Své výzkumy provádí i v zahraničí. Kromě vědecké práce a výuky vydává také různé populární statě v časopisech a je autorem několika odborných monografií.
Martin Konvička patří k vůdčím osobnostem protiislámisticky zaměřených iniciativ jako Blok proti islámu a Islám v České republice nechceme. Ve svých postojích je velmi otevřený a kritický a některé z jeho iniciativ bývají označovány jako extremistické, takže Jihočeská univerzita se od těchto jeho aktivit distancovala. Za ostré výroky v médiích a na facebooku byl obviněn z trestného činu podněcování nenávisti vůči muslimům. Stížnost proti obvinění byla státním zástupcem zamítnuta.Kdo je Martin Konvička? Životopis Martin Konvička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Martin Konvička

Národnost: česká
Datum narození: 2.11.1969
Místo narození: Opava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Konvička s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Deflace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Červená karta? Pamatujete si definici pojmu Externalita? Znáte termín Helikoptérové peníze?

Klíčová slova: politika, popis, zajímavosti, život, vysvětlení, biografie, kdy se narodil Martin Konvička?, životopis, kde se narodil Martin Konvička?, kdo je Martin Konvička?, místo narození, lexikon, národnost, osobnosti, osobnost, narození

Pojem Martin Konvička je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Martin Konvička hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Konvička ve Wikimedia Commons

Najít pojem Martin Konvička ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Martin Konvička ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Martin Konvička ve Wikislovníku

Hledat heslo Martin Konvička ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Konvička například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Martin Konvička? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Martin Konvička? Kdy se narodil Martin Konvička? Kde se narodil Martin Konvička? Martin Konvička je v kategorii Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Martin Konvička dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Konvička i v jiné kategorii než je politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.