Kdo je to?
Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzerant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzerant?

Jaký je význam slova Buzerant? Co to znamená?

Slovo buzerant se používá ve dvou významech. Nejčastěji se jedná o vulgární označení homosexuálního muže. Slovo buzerant se používá i v nesexuálním významu pro označení člověka, který "buzeruje", tj. šikanuje nebo obtěžuje ostatní. Slovo buzerant pochází ze severoitalského buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzerant? Lidé, hanlivé

Tento text (Buzerant) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Sloka? Vzpomenete si na definici slova Sarkasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Moringa? Vzpomněli byste si na význam slova Itinerář?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, Buzerant, definice, lexikon, slovo, hanlivé, termín, etymologie, přesný význam, hanlivé, Buzerant, význam slova, heslo, význam, odborný výraz

Pojem Buzerant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Buzerant ve Wikipedii

Zkusit najít Buzerant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buzerant ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Buzerant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Buzerant ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzerant například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buzerant

Právě jste zjistili Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzerant? Definice pojmu Buzerant patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.