Kdo je to?
Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzerant? Lidé, hanlivé

Buzerant

Jaký je význam slova Buzerant? Co to znamená?

Slovo buzerant se používá ve dvou významech. Nejčastěji se jedná o vulgární označení homosexuálního muže. Slovo buzerant se používá i v nesexuálním významu pro označení člověka, který "buzeruje", tj. šikanuje nebo obtěžuje ostatní. Slovo buzerant pochází ze severoitalského buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzerant? Lidé, hanlivé

Definici slova Buzerant můžete sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Akcie? Znáte pojem Humoreska? Vzpomněli byste si na význam slova Pyrolýza? Vzpomenete si na definici slova Olaplex?

Klíčová slova: termín, etymologie, co znamená, význam slova, definice, původ slova, lexikon, pojem, wikipedie, význam, Buzerant, wiki, synonymum, informace, přesný význam, přesný výraz

Pojem Buzerant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Buzerant ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Buzerant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Buzerant ve Wikislovníku

Hledat slovo Buzerant ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Buzerant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzerant například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Buzerant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzerant? Definice pojmu Buzerant je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).