Kdo je to?
Kdo je to, byl Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzerant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzerant?

Co znamená a jaký je význam slova Buzerant?

Slovo buzerant se používá ve dvou významech. Nejčastěji se jedná o vulgární označení homosexuálního muže. Slovo buzerant se používá i v nesexuálním významu pro označení člověka, který "buzeruje", tj. šikanuje nebo obtěžuje ostatní. Slovo buzerant pochází ze severoitalského buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.Kdo je to, byl Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzerant? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Buzerant? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Prohlášení o shodě? Znáte termín Mír? Vzpomněli byste si na význam slova Entuziasmus? Víte, co je to Sangria?

Klíčová slova: etymologie, Buzerant, kdo to je, termín, informace, co znamená, formulace, kdo je Buzerant?, co je to Buzerant?, odborný výraz, wiki, význam pojmu, pojem, hanlivé, popis, popis

Pojem Buzerant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Buzerant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Buzerant ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Buzerant ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Buzerant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzerant například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Buzerant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Buzerant? Kdo to byl Buzerant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzerant? Definice pojmu Buzerant je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.