Kdo je to?
Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzerant? Lidé, hanlivé

Buzerant

Co znamená a jaký je význam slova Buzerant?

Slovo buzerant se používá ve dvou významech. Nejčastěji se jedná o vulgární označení homosexuálního muže. Slovo buzerant se používá i v nesexuálním významu pro označení člověka, který "buzeruje", tj. šikanuje nebo obtěžuje ostatní. Slovo buzerant pochází ze severoitalského buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzerant? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Buzerant? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Brť? Vzpomněli byste si na význam slova Eskalace? Vzpomněli byste si na význam slova Entizol? Znáte definici termínu Biřmování?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, lexikon, wikipedie, etymologie, význam slova, informace, Buzerant, vysvětlení, pojem, popis, co znamená, Buzerant, hanlivé, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Buzerant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Buzerant ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Buzerant na Google.cz

Vyhledat pojem Buzerant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Buzerant na Google obrázcích

Hledat heslo Buzerant ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzerant například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buzerant

Právě jste zjistili Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzerant? Definice pojmu Buzerant je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodina, buzerant, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz,heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.