Kdo je to?
Kdo je to, byl Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzerant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzerant?

Co znamená a jaký je význam slova Buzerant?

Slovo buzerant se používá ve dvou významech. Nejčastěji se jedná o vulgární označení homosexuálního muže. Slovo buzerant se používá i v nesexuálním významu pro označení člověka, který "buzeruje", tj. šikanuje nebo obtěžuje ostatní. Slovo buzerant pochází ze severoitalského buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to, byl Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzerant? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Buzerant s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sloka? Vzpomněli byste si na význam slova Pilates? Vzpomněli byste si na význam slova Fréza? Znáte definici termínu Draslík?

Klíčová slova: lexikon, slovo, wiki, přesný výraz, kdo je Buzerant?, termín, odborný výraz, formulace, co znamená, původ slova, heslo, význam pojmu, etymologie, definice, synonymum, hanlivé

Pojem Buzerant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Buzerant lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Buzerant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Buzerant ve vyhledávači Qwant

Najít termín Buzerant ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Buzerant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzerant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Buzerant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Buzerant? Kdo to byl Buzerant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzerant? Definice pojmu Buzerant se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.