Kdo je to?
Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzerant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzerant?

Jaký je význam slova Buzerant? Co to znamená?

Slovo buzerant se používá ve dvou významech. Nejčastěji se jedná o vulgární označení homosexuálního muže. Slovo buzerant se používá i v nesexuálním významu pro označení člověka, který "buzeruje", tj. šikanuje nebo obtěžuje ostatní. Slovo buzerant pochází ze severoitalského buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzerant? Lidé, hanlivé

Definici slova Buzerant můžete sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Sloka? Znáte pojem Skladební dvojice? Vzpomněli byste si na význam slova Artefakt? Vzpomenete si na definici slova Tiché víno?

Klíčová slova: etymologie, definice, co znamená, význam slova, přesný výraz, informace, wiki, formulace, wikipedie, význam pojmu, přesný význam, hanlivé, popis, heslo, lexikon, Buzerant

Pojem Buzerant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Buzerant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Buzerant ve Wikipedii

Vyhledat termín Buzerant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Buzerant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Buzerant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzerant například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Buzerant, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Buzerant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzerant? Definice pojmu Buzerant je v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).