Kdo je to?
Kdo je to, byl Eurohujer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eurohujer? Lidé, hanlivé

Kdo je to Eurohujer?

Jaký je význam slova Eurohujer? Co to znamená?

Eurohujer je název člověka, který zcela nekriticky obhajuje Evropskou unii a její konání. Toto pojmenování používají většinou euroskeptici pro osoby z řad občanů i politiků.
Eurohujer je nadšený členstvím v EU, snaží se nevidět nedostatky a nechává se přesvědčit o vhodnosti všech záměrů i tehdy, když tato rozhodnutí poškozují zájmy jeho vlastní země.


Kdo je to, byl Eurohujer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eurohujer? Lidé, hanlivé

Tento text (Eurohujer) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Agonie? Víte co je Život? Vzpomněli byste si co označuje výraz Archeologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gastroskopie?

Klíčová slova: kdo to je, význam slova, vysvětlení, význam, přesný výraz, význam pojmu, heslo, lexikon, informace, termín, co znamená, pojem, přesný význam, etymologie, odborný výraz, co je to Eurohujer?

Pojem Eurohujer je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Eurohujer ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Eurohujer ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Eurohujer ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Eurohujer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Eurohujer například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Eurohujer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Eurohujer? Kdo to byl Eurohujer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eurohujer? Definice pojmu Eurohujer je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.