Kdo je to?
Kdo je to, byl Eurohujer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eurohujer? Lidé, hanlivé

Kdo je to Eurohujer?

Jaký je význam slova Eurohujer? Co to znamená?

Eurohujer je název člověka, který zcela nekriticky obhajuje Evropskou unii a její konání. Toto pojmenování používají většinou euroskeptici pro osoby z řad občanů i politiků.
Eurohujer je nadšený členstvím v EU, snaží se nevidět nedostatky a nechává se přesvědčit o vhodnosti všech záměrů i tehdy, když tato rozhodnutí poškozují zájmy jeho vlastní země.Kdo je to, byl Eurohujer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eurohujer? Lidé, hanlivé

Definici slova Eurohujer můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inkontinence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Myrha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stalking? Víte co je Dyspraxie?

Klíčová slova: definice, význam, heslo, slovo, popis, co je to Eurohujer?, formulace, co znamená, odborný výraz, pojem, hanlivé, Eurohujer, význam slova, wiki, kdo to je, přesný význam

Pojem Eurohujer je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Eurohujer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Eurohujer ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eurohujer ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Eurohujer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eurohujer například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Eurohujer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Eurohujer? Kdo to byl Eurohujer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eurohujer? Definice pojmu Eurohujer se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).