Kdo je to?
Kdo je to Eurohujer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eurohujer? Lidé, hanlivé

Eurohujer

Co znamená a jaký je význam slova Eurohujer?

Eurohujer je název člověka, který zcela nekriticky obhajuje Evropskou unii a její konání. Toto pojmenování používají většinou euroskeptici pro osoby z řad občanů i politiků.
Eurohujer je nadšený členstvím v EU, snaží se nevidět nedostatky a nechává se přesvědčit o vhodnosti všech záměrů i tehdy, když tato rozhodnutí poškozují zájmy jeho vlastní země.


Kdo je to Eurohujer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eurohujer? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Eurohujer s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Hejtování? Víte co je Akvarel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stigma? Vzpomněli byste si co označuje výraz SD karta?

Klíčová slova: termín, hanlivé, popis, přesný výraz, původ slova, etymologie, Eurohujer, formulace, slovo, přesný význam, informace, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, definice, Eurohujer

Pojem Eurohujer je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Eurohujer ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Eurohujer ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eurohujer ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Eurohujer na Google.cz

Najít slovo Eurohujer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Eurohujer například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Eurohujer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Eurohujer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eurohujer? Definice pojmu Eurohujer patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, metrosexuál v metru, eurohujer, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též zkusit najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Eurohujer i v jiné sekci než v hanlivé.