Kdo je to?
Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mezomorf?

Jaký je význam slova Mezomorf? Co to znamená?

Mezomorf je jedním ze svalových typů. Má rozměrnější svalnaté tělo, postava je atletická a přirozeně silná. Snadno zvládá pohyby váhy směrem nahoru i dolů. Mezomorf bývá úspěšným sportovcem s pevnými a vyrýsovanými svaly. Tělo má tvar trojúhelníku, širší ramena a úzký pas.
Mezomorf je silný a dobře dokáže vytvářet svaly. Musí si hlídat kalorický příjem, měl by mít dostatečně vysoký příjem kalorií a nepřehánět aerobní činnosti.Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Doporučujeme sdílet tento text s jinými lidmina vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Jackpot? Víte, co je to Lumbago? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sugestivní otázka? Rozumíte pojmu Terorismus?

Klíčová slova: definice, přesný význam, co znamená, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, význam, vlastnosti, popis, odborný výraz, informace, význam pojmu, pojem, heslo, etymologie, termín

Pojem Mezomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Mezomorf v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Mezomorf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Mezomorf na Google.cz

Zkusit najít výraz Mezomorf v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Mezomorf ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Mezomorf ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezomorf například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Mezomorf, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mezomorf? Definice pojmu Mezomorf patří do sekce Vlastnosti

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme vyhledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.