Kdo je to?
Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mezomorf?

Jaký je význam slova Mezomorf? Co to znamená?

Mezomorf je jedním ze svalových typů. Má rozměrnější svalnaté tělo, postava je atletická a přirozeně silná. Snadno zvládá pohyby váhy směrem nahoru i dolů. Mezomorf bývá úspěšným sportovcem s pevnými a vyrýsovanými svaly. Tělo má tvar trojúhelníku, širší ramena a úzký pas.
Mezomorf je silný a dobře dokáže vytvářet svaly. Musí si hlídat kalorický příjem, měl by mít dostatečně vysoký příjem kalorií a nepřehánět aerobní činnosti.Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Definici slova Mezomorf můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Polygon? Víte, co je to Histologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Neurologie? Rozumíte pojmu Fundamentalismus?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, pojem, původ slova, odborný výraz, wiki, Mezomorf, slovo, lexikon, vysvětlení, kdo to je, synonymum, co znamená, význam, informace, přesný význam

Pojem Mezomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Mezomorf ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Mezomorf na Youtube

Hledat heslo Mezomorf ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Mezomorf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezomorf například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mezomorf

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mezomorf? Kdo to byl Mezomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mezomorf? Definice pojmu Mezomorf patří do sekce vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Mezomorf i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.