Kdo je to?
Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Mezomorf

Co znamená a jaký je význam slova Mezomorf?

Mezomorf je jedním ze svalových typů. Má rozměrnější svalnaté tělo, postava je atletická a přirozeně silná. Snadno zvládá pohyby váhy směrem nahoru i dolů. Mezomorf bývá úspěšným sportovcem s pevnými a vyrýsovanými svaly. Tělo má tvar trojúhelníku, širší ramena a úzký pas.
Mezomorf je silný a dobře dokáže vytvářet svaly. Musí si hlídat kalorický příjem, měl by mít dostatečně vysoký příjem kalorií a nepřehánět aerobní činnosti.Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tento text s heslem Mezomorf s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Hostel? Víte co je Sympatie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Řečnická otázka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pohledávka?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, původ slova, termín, vlastnosti, etymologie, popis, formulace, informace, lexikon, Mezomorf, vysvětlení, vlastnosti, přesný výraz, Mezomorf, význam

Pojem Mezomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mezomorf lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Mezomorf na Google.cz

Zkusit najít výraz Mezomorf ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Mezomorf ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mezomorf na Youtube

Vyhledat výraz Mezomorf ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezomorf například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Mezomorf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mezomorf? Definice pojmu Mezomorf patří do kategorie Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zadumaný muž, mezomorf, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Mezomorf i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.