Kdo je to?
Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mezomorf?

Jaký je význam slova Mezomorf? Co to znamená?

Mezomorf je jedním ze svalových typů. Má rozměrnější svalnaté tělo, postava je atletická a přirozeně silná. Snadno zvládá pohyby váhy směrem nahoru i dolů. Mezomorf bývá úspěšným sportovcem s pevnými a vyrýsovanými svaly. Tělo má tvar trojúhelníku, širší ramena a úzký pas.
Mezomorf je silný a dobře dokáže vytvářet svaly. Musí si hlídat kalorický příjem, měl by mít dostatečně vysoký příjem kalorií a nepřehánět aerobní činnosti.Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mezomorf? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Habakuk? Víte co je Tlumivka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obligace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prank?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, informace, Mezomorf, význam, vysvětlení, přesný význam, synonymum, význam pojmu, etymologie, heslo, wiki, Mezomorf, slovo, přesný výraz, co znamená

Pojem Mezomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Mezomorf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Mezomorf ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Mezomorf na Youtube

Najít termín Mezomorf na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezomorf například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mezomorf

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mezomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mezomorf? Definice pojmu Mezomorf patří do sekce Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat pojem, termín, výraz, heslo například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Mezomorf hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.