Kdo je to?
Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mezomorf?

Jaký je význam slova Mezomorf? Co to znamená?

Mezomorf je jedním ze svalových typů. Má rozměrnější svalnaté tělo, postava je atletická a přirozeně silná. Snadno zvládá pohyby váhy směrem nahoru i dolů. Mezomorf bývá úspěšným sportovcem s pevnými a vyrýsovanými svaly. Tělo má tvar trojúhelníku, širší ramena a úzký pas.
Mezomorf je silný a dobře dokáže vytvářet svaly. Musí si hlídat kalorický příjem, měl by mít dostatečně vysoký příjem kalorií a nepřehánět aerobní činnosti.Kdo je to, byl Mezomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mezomorf? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Mezomorf? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Pohanka? Znáte termín Mořská cibule? Vzpomněli byste si co označuje výraz Funkční prádlo? Víte, co je to Intuice?

Klíčová slova: termín, Mezomorf, slovo, vlastnosti, přesný výraz, lexikon, heslo, formulace, význam, popis, kdo to je, přesný význam, co je to Mezomorf?, vysvětlení, význam slova, popis

Pojem Mezomorf je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Mezomorf ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Mezomorf ve Wikipedii

Najít termín Mezomorf na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mezomorf ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezomorf například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mezomorf

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mezomorf? Kdo to byl Mezomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mezomorf? Definice pojmu Mezomorf je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Mezomorf hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.