Kdo je to?
Kdo je to, byl Expert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Expert? Lidé, různé

Kdo je to Expert?

Co znamená a jaký je význam slova Expert?

Expert je člověk, který je skutečným odborníkem v nějaké oblasti, specialistou. M hluboké konkrétní znalosti jak teoretické, tak praktické. Expert se stále vzdělává a sleduje nejnovější trendy svého oboru, nemá jen danou kvalifikaci. Samotná odbornost a odpovídající vzdělání by z něj skutečného odborníka neučinily.
Mnozí experti ani danou formální kvalifikaci v oboru nemají, přesto jsou opravdovými specialisty, jejichž znalost a zkušenosti jsou praxí prověřeny a okolím oceňovány. Označení expert je spíše lidovějšího charakteru, samotné pojmenování lze využít i ironicky nebo hanlivě – „ ty experte jeden“ a podobně.Kdo je to, byl Expert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Expert? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Expert? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Prvočíslo? Víte, co je to Karité? Rozumíte pojmu Pyrolýza? Rozumíte pojmu Vodní dýmka?

Klíčová slova: synonymum, wiki, různé, význam, kdo je Expert?, formulace, přesný výraz, popis, přesný význam, původ slova, kdo to je, definice, odborný výraz, význam pojmu, pojem, co je to Expert?

Pojem Expert je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Expert lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Expert v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Expert ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Expert ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Expert na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Expert například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Expert

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Expert? Kdo to byl Expert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Expert? Definice pojmu Expert je v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?