Kdo je to?
Kdo je to Cyril Svoboda? Životopis Cyril Svoboda, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Cyril Svoboda?

Kdo je to Cyril Svoboda? Stručný životopis

Cyril Svoboda je politik, bývalý předseda strany KDU-ČSL. Za svou politickou kariéru vystřídal několik ministerských funkcí – byl ministrem pro místní rozvoj ČR, ministrem bez portfeje, ministrem vnitra, ministrem zahraničí, předsedou Legislativní rady vlády. Po celou dobu byl také poslancem Parlamentu ČR za KDU-ČSL.
Cyril Svoboda se prezentuje jako politik – křesťan a nabádá k finanční podpoře církve. Velké pohoršení pak vyvolal jeho spor o dědictví s charitou pražského arcibiskupství.Kdo je to Cyril Svoboda? Životopis Cyril Svoboda, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Cyril Svoboda

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1956
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Cyril Svoboda se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Aperol? Znáte pojem Oolong? Znáte termín Dropbox? Vzpomenete si na definici slova Skydrive?

Klíčová slova: co je to Cyril Svoboda?, etymologie, termín, přesný význam, původ slova, lexikon, informace, význam, popis, slovo, kdo je Cyril Svoboda?, formulace, kdo to je, politici, přesný výraz, Cyril Svoboda

Pojem Cyril Svoboda je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Cyril Svoboda

Hledat výraz Cyril Svoboda ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Cyril Svoboda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Cyril Svoboda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Cyril Svoboda ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cyril Svoboda například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Cyril Svoboda

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cyril Svoboda? Kdo to byl Cyril Svoboda? Kdy se narodil Cyril Svoboda? Kde se narodil Cyril Svoboda? Cyril Svoboda je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Cyril Svoboda řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cyril Svoboda i v jiné kategorii než je politici.