Kdo je to?
Kdo je to Cyril Svoboda? Životopis Cyril Svoboda, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Cyril Svoboda?

Kdo je to Cyril Svoboda? Stručný životopis

Cyril Svoboda je politik, bývalý předseda strany KDU-ČSL. Za svou politickou kariéru vystřídal několik ministerských funkcí – byl ministrem pro místní rozvoj ČR, ministrem bez portfeje, ministrem vnitra, ministrem zahraničí, předsedou Legislativní rady vlády. Po celou dobu byl také poslancem Parlamentu ČR za KDU-ČSL.
Cyril Svoboda se prezentuje jako politik – křesťan a nabádá k finanční podpoře církve. Velké pohoršení pak vyvolal jeho spor o dědictví s charitou pražského arcibiskupství.Kdo je to Cyril Svoboda? Životopis Cyril Svoboda, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Cyril Svoboda

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1956
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cyril Svoboda s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kardan? Pamatujete si definici pojmu Řadový dům? Znáte termín Cicer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lumbální punkce?

Klíčová slova: wiki, slovo, vysvětlení, definice, heslo, lexikon, informace, odborný výraz, přesný výraz, původ slova, etymologie, synonymum, Cyril Svoboda, termín, politici, význam pojmu

Pojem Cyril Svoboda je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cyril Svoboda zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Cyril Svoboda ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Cyril Svoboda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Cyril Svoboda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Cyril Svoboda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cyril Svoboda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Cyril Svoboda?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cyril Svoboda? Kdo to byl Cyril Svoboda? Kdy se narodil Cyril Svoboda? Kde se narodil Cyril Svoboda? Cyril Svoboda patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Cyril Svoboda například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cyril Svoboda i v jiné kategorii než je politici.