Kdo je to?
Kdo je Cyril Svoboda? Životopis Cyril Svoboda, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Cyril Svoboda?

Kdo je Cyril Svoboda? Životopis, informace, biografie, politici

Cyril Svoboda je politik, bývalý předseda strany KDU-ČSL. Za svou politickou kariéru vystřídal několik ministerských funkcí – byl ministrem pro místní rozvoj ČR, ministrem bez portfeje, ministrem vnitra, ministrem zahraničí, předsedou Legislativní rady vlády. Po celou dobu byl také poslancem Parlamentu ČR za KDU-ČSL.
Cyril Svoboda se prezentuje jako politik – křesťan a nabádá k finanční podpoře církve. Velké pohoršení pak vyvolal jeho spor o dědictví s charitou pražského arcibiskupství.Kdo je Cyril Svoboda? Životopis Cyril Svoboda, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Cyril Svoboda

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1956
Místo narození: Praha

Tento text (Cyril Svoboda) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Kardan? Vzpomněli byste si co znamená slovo Marketing? Znáte termín Erasmus? Víte co je Souřadné slovo?

Klíčová slova: osobnosti, vysvětlení, osobnost, kdy se narodil Cyril Svoboda?, životopis, politici, biografie, život, Cyril Svoboda, datum narození, lexikon, kdo je Cyril Svoboda?, národnost, narození, wiki, kde se narodil Cyril Svoboda?

Pojem Cyril Svoboda je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Cyril Svoboda na Google obrázcích

Najít slovo Cyril Svoboda ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Cyril Svoboda ve Wikipedii

Najít slovo Cyril Svoboda ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Cyril Svoboda ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cyril Svoboda například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Cyril Svoboda?

Nyní již víte Kdo je to Cyril Svoboda? Kdy se narodil Cyril Svoboda? Kde se narodil Cyril Svoboda? Cyril Svoboda je v sekci Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Cyril Svoboda řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cyril Svoboda i v jiné kategorii než je politici.