Kdo je to?
Kdo byl Greta Garbo? Životopis Greta Garbo, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Greta Garbo?

Kdo to byl Greta Garbo? Stručný životopis

Greta Garbo, původně Greta Lovisa Gustafsson, byla filmová herečka švédského původu, která patří k legendám Hollywoodu. Herečkou se stala až poté, co byla prodavačkou v obchodním domě. Po natočení několika reklam začala studovat na herecké akademii a získala své první role.
Její první role v Hollywoodu byly v němém filmu, vynikla i ve filmu zvukovém, např. ve filmech Anna Kareninová, Mata Hari, Žena dvou tváří a další. Greta Garbo patřila k nejpopulárnějším herečkám první poloviny 20. století. Kariéru ukončila s nástupem 2. světové války. Za své umění obdržela také řadu cenění včetně Oscara.Kdo byl Greta Garbo? Životopis Greta Garbo, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Greta Garbo

Národnost: švédská
Datum narození: 18. září 1905
Místo narození: Stockholm
Datum úmrtí: 15. dubna 1990

Zaujala vás biografie osobnosti Greta Garbo? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Finále? Znáte pojem Chvalozpěv? Vzpomenete si na definici slova Seraf? Vzpomenete si na definici slova Kaki?

Klíčová slova: co znamená, popis, popis, synonymum, kdo je Greta Garbo?, definice, termín, přesný výraz, wiki, etymologie, význam, odborný výraz, pojem, význam pojmu, přesný význam, vysvětlení

Pojem Greta Garbo je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Greta Garbo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Greta Garbo na Youtube

Hledat výraz Greta Garbo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Greta Garbo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Greta Garbo například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Greta Garbo? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Greta Garbo? Kdo to byl Greta Garbo? Kdy se narodil Greta Garbo? Kde se narodil Greta Garbo? Kdy zemřel Greta Garbo? Greta Garbo se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Greta Garbo kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Greta Garbo i v jiné kategorii než je herectví.