Kdo je to?
Kdo byl Greta Garbo? Životopis Greta Garbo, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Greta Garbo?

Kdo to byl Greta Garbo? Stručný životopis

Greta Garbo, původně Greta Lovisa Gustafsson, byla filmová herečka švédského původu, která patří k legendám Hollywoodu. Herečkou se stala až poté, co byla prodavačkou v obchodním domě. Po natočení několika reklam začala studovat na herecké akademii a získala své první role.
Její první role v Hollywoodu byly v němém filmu, vynikla i ve filmu zvukovém, např. ve filmech Anna Kareninová, Mata Hari, Žena dvou tváří a další. Greta Garbo patřila k nejpopulárnějším herečkám první poloviny 20. století. Kariéru ukončila s nástupem 2. světové války. Za své umění obdržela také řadu cenění včetně Oscara.Kdo byl Greta Garbo? Životopis Greta Garbo, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Greta Garbo

Národnost: švédská
Datum narození: 18. září 1905
Místo narození: Stockholm
Datum úmrtí: 15. dubna 1990

Líbí se stručný životopis s osobou Greta Garbo? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Sebereflexe? Rozumíte pojmu Dedukce? Vzpomenete si na definici slova Kuperóza? Znáte pojem Hlavatka?

Klíčová slova: informace, co znamená, wiki, vysvětlení, Greta Garbo, kdo je Greta Garbo?, herectví, význam, původ slova, slovo, popis, přesný výraz, význam slova, synonymum, heslo, přesný význam

Pojem Greta Garbo je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Greta Garbo zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Greta Garbo ve Wikimedia Commons

Najít termín Greta Garbo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Greta Garbo ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Greta Garbo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Greta Garbo například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Greta Garbo? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Greta Garbo? Kdo to byl Greta Garbo? Kdy se narodil Greta Garbo? Kde se narodil Greta Garbo? Kdy zemřel Greta Garbo? Greta Garbo je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Greta Garbo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Greta Garbo i v jiné kategorii než je herectví.