Kdo je to?
Kdo je to Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antropolog? Lidé, věda

Kdo je to Antropolog?

Co znamená a jaký je význam slova Antropolog?

Antropolog je vědec zabývající se studiem člověka. Pokud studuje lidské tělo, vznik člověka a jeho vývoj, je to antropolog fyzický. Člověka jako společenského a kulturního tvora zkoumá antropolog kulturní a sociální. Cílem výzkumů je člověk ve všech možných rozměrech a v různých dobách.
Na dorozumívání mezi lidmi a roli jazyka se zaměřuje sociolingvista, archeolog zkoumá to, co se podařilo zachovat po starých kulturách. Antropolog musí mít poznatky z mnoha dalších vědních disciplín.Kdo je to Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antropolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Antropolog? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Endometrióza? Rozumíte pojmu Fake news? Vzpomněli byste si na význam slova Lapačka? Znáte pojem Danajský dar?

Klíčová slova: co znamená, věda, věda, význam slova, původ slova, lexikon, Antropolog, heslo, wikipedie, význam pojmu, pojem, popis, wiki, přesný výraz, Antropolog, slovo

Pojem Antropolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Antropolog

Zkusit najít Antropolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Antropolog na Google.cz

Vyhledat výraz Antropolog ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Antropolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Antropolog například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Antropolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Antropolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antropolog? Definice pojmu Antropolog patří do sekce Věda

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Antropolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.