Kdo je to?
Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Kdo je to Antropolog?

Co znamená a jaký je význam slova Antropolog?

Antropolog je vědec zabývající se studiem člověka. Pokud studuje lidské tělo, vznik člověka a jeho vývoj, je to antropolog fyzický. Člověka jako společenského a kulturního tvora zkoumá antropolog kulturní a sociální. Cílem výzkumů je člověk ve všech možných rozměrech a v různých dobách.
Na dorozumívání mezi lidmi a roli jazyka se zaměřuje sociolingvista, archeolog zkoumá to, co se podařilo zachovat po starých kulturách. Antropolog musí mít poznatky z mnoha dalších vědních disciplín.Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Antropolog s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Špalda? Víte co je Nota bene? Vzpomněli byste si na význam slova Částice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Steak?

Klíčová slova: informace, slovo, odborný výraz, definice, kdo je Antropolog?, vysvětlení, co je to Antropolog?, co znamená, význam slova, wiki, Antropolog, lexikon, pojem, synonymum, původ slova, význam

Pojem Antropolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Antropolog na Google.cz

Najít pojem Antropolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Antropolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Antropolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Antropolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Antropolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Antropolog? Kdo to byl Antropolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antropolog? Definice pojmu Antropolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.