Kdo je to?
Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Kdo je to Antropolog?

Co znamená a jaký je význam slova Antropolog?

Antropolog je vědec zabývající se studiem člověka. Pokud studuje lidské tělo, vznik člověka a jeho vývoj, je to antropolog fyzický. Člověka jako společenského a kulturního tvora zkoumá antropolog kulturní a sociální. Cílem výzkumů je člověk ve všech možných rozměrech a v různých dobách.
Na dorozumívání mezi lidmi a roli jazyka se zaměřuje sociolingvista, archeolog zkoumá to, co se podařilo zachovat po starých kulturách. Antropolog musí mít poznatky z mnoha dalších vědních disciplín.



Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Antropolog? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kapari? Pamatujete si definici pojmu Gyroskop? Vzpomněli byste si na význam slova Předdůchod? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kryptoměna?

Klíčová slova: význam, přesný význam, pojem, synonymum, co znamená, formulace, co je to Antropolog?, heslo, Antropolog, věda, původ slova, definice, termín, odborný výraz, lexikon, informace

Pojem Antropolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Antropolog v následujících zdrojích

Najít slovo Antropolog ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Antropolog na Youtube

Hledat slovo Antropolog ve Wikislovníku

Najít heslo Antropolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antropolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Antropolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Antropolog? Kdo to byl Antropolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antropolog? Definice pojmu Antropolog je v sekci věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.