Kdo je to?
Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Kdo je to Antropolog?

Co znamená a jaký je význam slova Antropolog?

Antropolog je vědec zabývající se studiem člověka. Pokud studuje lidské tělo, vznik člověka a jeho vývoj, je to antropolog fyzický. Člověka jako společenského a kulturního tvora zkoumá antropolog kulturní a sociální. Cílem výzkumů je člověk ve všech možných rozměrech a v různých dobách.
Na dorozumívání mezi lidmi a roli jazyka se zaměřuje sociolingvista, archeolog zkoumá to, co se podařilo zachovat po starých kulturách. Antropolog musí mít poznatky z mnoha dalších vědních disciplín.Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Antropolog se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Endometrióza? Znáte termín Didaktický test? Vzpomněli byste si na význam slova Zikkurat? Víte, co je to Fuzzy logic?

Klíčová slova: věda, synonymum, kdo je Antropolog?, přesný výraz, popis, termín, lexikon, formulace, etymologie, informace, popis, kdo to je, definice, wiki, původ slova, co znamená

Pojem Antropolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antropolog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Antropolog na Google.cz

Najít heslo Antropolog ve Wikislovníku

Hledat termín Antropolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Antropolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Antropolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antropolog? Kdo to byl Antropolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antropolog? Definice pojmu Antropolog je v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.