Kdo je to?
Kdo je Olivia Wilde? Životopis Olivia Wilde, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Olivia Wilde

Kdo je Olivia Wilde? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Olivia Wilde, původním jménem Olivia Jane Cockburn, je herečka a modelka irsko-amerického původu. Ve filmu se začala prosazovat od roku 2003, kdy hrála v seriálech a ztvárnila roli lékařky Třináctky v seriálu Dr. House. Hrála také v seriálu O.C.California či The Black Donellys.
K jejím filmům patří například Sexbomba od vedle, Mezi mužem a ženou, Alpha Dog a jiné. Olivia Wilde působí i jako modelka, byla zařazena mezi nejsvůdnější ženy roku.Kdo je Olivia Wilde? Životopis Olivia Wilde, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Olivia Wilde

Národnost: americká
Datum narození: 10. března 1984
Místo narození: New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Olivia Wilde? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Žánr? Vzpomenete si na definici slova Suspenze? Rozumíte pojmu Sofistikovaný? Vzpomněli byste si na význam slova Karcinom?

Klíčová slova: kde se narodila Olivia Wilde?, místo narození, herectví, datum narození, wikipedie, popis, lexikon, narození, osobnosti, Olivia Wilde, wiki, herectví, kdy se narodila Olivia Wilde?, životopis, Olivia Wilde, kdo je Olivia Wilde?

Pojem Olivia Wilde je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Olivia Wilde ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Olivia Wilde ve Wikipedii

Vyhledat heslo Olivia Wilde ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Olivia Wilde ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Olivia Wilde ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Olivia Wilde například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Olivia Wilde? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Olivia Wilde? Kdy se narodila Olivia Wilde? Kde se narodila Olivia Wilde? Olivia Wilde patří do kategorie Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Olivia Wilde dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olivia Wilde i v jiné kategorii než je herectví.