Kdo je to?
Kdo je to Olivia Wilde? Životopis Olivia Wilde, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Olivia Wilde?

Kdo je to Olivia Wilde? Stručný životopis

Olivia Wilde, původním jménem Olivia Jane Cockburn, je herečka a modelka irsko-amerického původu. Ve filmu se začala prosazovat od roku 2003, kdy hrála v seriálech a ztvárnila roli lékařky Třináctky v seriálu Dr. House. Hrála také v seriálu O.C.California či The Black Donellys.
K jejím filmům patří například Sexbomba od vedle, Mezi mužem a ženou, Alpha Dog a jiné. Olivia Wilde působí i jako modelka, byla zařazena mezi nejsvůdnější ženy roku.Kdo je to Olivia Wilde? Životopis Olivia Wilde, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Olivia Wilde

Národnost: USA
Datum narození: 10. března 1984
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Olivia Wilde? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Rektifikovaná dlažba? Znáte pojem Osteoporóza? Rozumíte pojmu Zápustka? Vzpomenete si na definici slova Městys?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, přesný výraz, slovo, přesný význam, herectví, definice, vysvětlení, pojem, co znamená, význam slova, informace, odborný výraz, lexikon, popis, heslo

Pojem Olivia Wilde je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Olivia Wilde na Youtube

Najít termín Olivia Wilde ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Olivia Wilde ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Olivia Wilde ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Olivia Wilde například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Olivia Wilde?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Olivia Wilde? Kdo to byl Olivia Wilde? Kdy se narodil Olivia Wilde? Kde se narodil Olivia Wilde? Olivia Wilde patří do sekce herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Olivia Wilde dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olivia Wilde i v jiné kategorii než je herectví.