Kdo je to?
Kdo je Tereza Beranová? Životopis Tereza Beranová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Tereza Beranová

Kdo je Tereza Beranová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Česká reprezentantka Tereza Beranová se specializuje v běhu na lyžích především na sprint. K profesionálnímu sportu se dostala ve svých dvaceti letech, kdy poprvé startovala ve Světovém poháru ve švýcarském Davosu. V roce 2018 se postavila na start v italském Toblachu, kde zabodovala a dosáhla na 26. místo. Dalšího významného posunu ve své běžecké kariéře docílila v té samé sezóně na mistrovství světa dospělých. Ve sprintu si doběhla na krásné 29. místo. O rok později už vybojovala v Drážďanech 20. místo.
S každou další sezónou se probojovávala výš a výš, až přišla sezóna 2020-21. Tehdy se ve Švédsku poprvé v životě probojovala do elitní desítky. V semifinálovém sprintu dorazila do cíle jako devátá. Pokusila se díky své vynikající natrénované formě ve Voukatti na mistrovství světa dokonce zaútočit na první místo, ale bohužel měla smůlu. Podařilo se jí na cílové rovince běžet na prvním místě, když jí zezadu Falejevová zavadila o lyži. Stalo se tak při předjíždění z jedné stopy do druhé. Tereza upadla a cílem tak projela jako poslední. Falejevová byla posléze diskvalifikovaná, což Beranovou vyneslo na páté místo.
Svého dosavadního vrcholu dosáhla v sezóně 2022-23, kdy s velkým náskokem vyhrála čtvrtfinále. O Tereze je známé, že pro svoji tzv. drzost dokáže využít jakékoliv zkratky. V momentě, kdy tuší šanci jít dopředu, neváhá a drze jí využije.
Tereza na sobě ohromně maká. Na rozdíl od minulosti je na ní znát, že má pořádně natrénováno a v příští sezóně chce docela určitě stanout na bednu na ten nejvyšší stupínek.Kdo je Tereza Beranová? Životopis Tereza Beranová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní údaje o osobě Tereza Beranová

Národnost: česká
Datum narození: 29. listopadu 1998
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tereza Beranová s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Finanční rezerva? Znáte termín Apostila? Vzpomenete si na definici slova Mlátek? Víte, co je to Rekord?

Klíčová slova: sport, osobnost, kde se narodila Tereza Beranová?, životopis, kdo je Tereza Beranová?, informace, vysvětlení, biografie, datum narození, kdy se narodila Tereza Beranová?, osobnosti, Tereza Beranová, Tereza Beranová, sport, lexikon, život

Pojem Tereza Beranová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Tereza Beranová

Zkusit najít výraz Tereza Beranová na Google obrázcích

Najít pojem Tereza Beranová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Tereza Beranová ve vyhledávači Qwant

Najít termín Tereza Beranová ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Tereza Beranová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Beranová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Beranová

Právě nyní již víte Kdo je to Tereza Beranová? Kdy se narodila Tereza Beranová? Kde se narodila Tereza Beranová? Tereza Beranová se nachází v kategorii Sport

Kategorie sport, golfista, tereza Beranová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Tereza Beranová dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Beranová i v jiné kategorii než je sport.