Kdo je to?
Kdo je Iveta Vítová? Životopis Iveta Vítová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Iveta Vítová?

Kdo je Iveta Vítová? Životopis, informace, biografie, modeling

Iveta Vítová je česká modelka, moderátorka a vítězka soutěže Česká Miss.
Rodným jménem Iveta Lutovská.
Modelingu se věnovala od brzkého mládí. Stala se například Miss Jižní Čechy, v roce 2003 postoupila do finále Miss ČR a velký úspěch zaznamenala v roce 2007, kdy zvítězila v mezinárodní Miss Model of the World. V roce 2009 se zúčastnila soutěže krásy Česká Miss a podařilo se jí zaujmout porotu i diváky a zvítězit. Následně odjela na prestižní soutěž Miss Universe, která obsadila ve finále 8. místo.
Kromě modelingu se však věnovala i studiu, vystudovala obory Management a Sociální a Masová komunikace. Jako většina modelek, se i ona stala tváří a podporovatelkou řady charitativních projektů.
Přestože se jí dařilo v modelingové branži, většina české veřejnosti ji zná jako moderátorku Televizních zpráv na TV Nova. Na tuto pozici nastoupila v roce 2012 a stala se stálicí v moderátorském týmu této televize.Kdo je Iveta Vítová? Životopis Iveta Vítová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Iveta Vítová

Národnost: česká
Datum narození: 14. května 1983
Místo narození: Jindřichův Hradec

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Iveta Vítová sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Triatlon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kazuistika? Vzpomenete si na definici slova Relikviář? Víte co je Pohanka?

Klíčová slova: život, wikipedie, Iveta Vítová, kde se narodila Iveta Vítová?, osobnost, kdo je Iveta Vítová?, narození, lexikon, kdy se narodila Iveta Vítová?, místo narození, datum narození, osobnosti, vysvětlení, modeling, informace, životopis

Pojem Iveta Vítová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Iveta Vítová na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Iveta Vítová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Iveta Vítová ve Wikipedii

Vyhledat výraz Iveta Vítová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Iveta Vítová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Iveta Vítová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Iveta Vítová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Iveta Vítová? Kdy se narodila Iveta Vítová? Kde se narodila Iveta Vítová? Iveta Vítová se nachází v sekci Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Iveta Vítová kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iveta Vítová i v jiné kategorii než je modeling.