Kdo je to?
Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Co znamená a jaký je význam slova Voayer?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Voayer s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Debetní karta? Pamatujete si definici pojmu Jmelí? Znáte termín Harissa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cech?

Klíčová slova: popis, slovo, vysvětlení, původ slova, synonymum, definice, wiki, odborný výraz, formulace, informace, lexikon, popis, význam slova, Voayer, význam, přesný význam

Pojem Voayer je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Voayer doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Voayer na Youtube

Hledat výraz Voayer ve Wikislovníku

Najít výraz Voayer ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Voayer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Voayer například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Voayer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Voayer? Kdo to byl Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer je v sekci poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Voayer i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?