Kdo je to?
Kdo je to Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Voayer? Lidé, poruchy

Voayer

Jaký je význam slova Voayer? Co to znamená?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.


Kdo je to Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Voayer? Lidé, poruchy

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Couvert? Vzpomněli byste si co znamená slovo Svoboda? Znáte termín AirTag? Víte co je Falešná svíčková?

Klíčová slova: synonymum, wiki, heslo, odborný výraz, původ slova, termín, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, wikipedie, Voayer, co znamená, význam slova, význam, poruchy, přesný výraz

Pojem Voayer je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Voayer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Voayer ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Voayer na Youtube

Vyhledat výraz Voayer ve Wikipedii

Hledat termín Voayer ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Voayer například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Voayer

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer se nachází v kategorii Poruchy

Text vytvořen pro Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Voayer hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?