Kdo je to?
Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Co znamená a jaký je význam slova Voayer?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.


Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Voayer s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Prostata? Rozumíte pojmu Blog? Znáte termín Minimální mzda? Znáte pojem Nefrologie?

Klíčová slova: formulace, heslo, co je to Voayer?, wiki, kdo je Voayer?, popis, lexikon, přesný výraz, přesný význam, Voayer, vysvětlení, co znamená, synonymum, etymologie, význam slova, původ slova

Pojem Voayer je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Voayer

Hledat výraz Voayer ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Voayer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Voayer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Voayer ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Voayer například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Voayer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Voayer? Kdo to byl Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer je v kategorii poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Voayer v jiné sekci než poruchy.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?