Kdo je to?
Kdo je to Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Co znamená a jaký je význam slova Voayer?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.


Kdo je to Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Voayer? Lidé, poruchy

Tento text (Voayer) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Prostata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Strach? Znáte termín Mobogenie? Znáte termín APN?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, definice, poruchy, wikipedie, význam slova, původ slova, synonymum, odborný výraz, co znamená, heslo, wiki, lexikon, Voayer, vysvětlení, informace

Pojem Voayer je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Voayer doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Voayer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Voayer ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Voayer na Google.cz

Hledat výraz Voayer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Voayer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Voayer například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Voayer

Nyní již víte Kdo je to Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer je v kategorii Poruchy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Voayer hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?