Kdo je to?
Kdo je to Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Jaký je význam slova Voayer? Co to znamená?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.


Kdo je to Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Voayer? Lidé, poruchy

Sdílejte tento text s heslem Voayer s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Prostata? Znáte definici termínu Udržitelný rozvoj? Znáte termín Geek? Pamatujete si definici pojmu Libre Office?

Klíčová slova: definice, slovo, wikipedie, popis, Voayer, odborný výraz, wiki, heslo, poruchy, význam slova, etymologie, formulace, význam pojmu, původ slova, Voayer, vysvětlení

Pojem Voayer je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Voayer v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Voayer na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Voayer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Voayer ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Voayer ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Voayer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Voayer například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Voayer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer patří do kategorie Poruchy

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Voayer i v jiné části webu než je kategorie poruchy.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?