Kdo je to?
Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Co znamená a jaký je význam slova Voayer?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.


Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Voayer? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Developer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Toast? Znáte termín Estragon? Víte co je BIOS?

Klíčová slova: Voayer, význam pojmu, popis, přesný výraz, heslo, co znamená, význam slova, informace, pojem, poruchy, kdo je Voayer?, přesný význam, formulace, odborný výraz, původ slova, popis

Pojem Voayer je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Voayer na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Voayer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Voayer ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Voayer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Voayer například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Voayer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Voayer? Kdo to byl Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer je v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Voayer i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?