Kdo je to?
Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Co znamená a jaký je význam slova Voayer?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Voayer sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Debetní karta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skanzen? Znáte termín Harissa? Znáte termín Tračník?

Klíčová slova: synonymum, heslo, vysvětlení, odborný výraz, etymologie, co je to Voayer?, význam pojmu, přesný výraz, formulace, Voayer, význam, význam slova, původ slova, co znamená, wiki, informace

Pojem Voayer je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Voayer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Voayer ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Voayer ve Wikislovníku

Najít heslo Voayer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Voayer například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Voayer

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Voayer? Kdo to byl Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer patří do sekce poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Voayer hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?