Kdo je to?
Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Kdo je to Voayer?

Co znamená a jaký je význam slova Voayer?

Voyer je člověk trpící sexuální úchylkou, která spočívá v tom, že sexuálního vzrušení a někdy i uspokojení dosáhne sledováním anonymních jedinců nebo párů, věnujících se intimním záležitostem, jako jsou mytí a hygiena, nahlížení do výstřihů a pod sukně žen, pozorování svlékajících se žen, sledování předeher a vlastní soulože párů.
Pozorované objekty o zájmu voyera nic netuší. Sexuální úchylka může přerůst až v deviaci, pokud voyer dává své pozorovací činnosti přednost před sexuální aktivitou s partnerem a běžnými způsoby uspokojování sexuálních potřeb. Při tomto pozorování postižený jedinec často sám masturbuje. Na rozdíl od některých jiných úchylek se voyer svým obětem nesnaží nijak ubližovat a skrývá se.


Kdo je to, byl Voayer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Voayer? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Voayer sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Developer? Znáte pojem Monetární politika? Znáte termín Estragon? Vzpomenete si na definici slova Princip?

Klíčová slova: heslo, co je to Voayer?, etymologie, popis, význam slova, přesný význam, Voayer, kdo to je, kdo je Voayer?, termín, původ slova, formulace, přesný výraz, pojem, význam, synonymum

Pojem Voayer je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Voayer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Voayer ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Voayer ve Wikipedii

Hledat termín Voayer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Voayer například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Voayer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Voayer? Kdo to byl Voayer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Voayer? Definice pojmu Voayer se nachází v kategorii poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Voayer hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?