Kdo je to?
Kdo je to Adam Černý? Životopis Adam Černý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Adam Černý?

Kdo je to Adam Černý? Stručný životopis

Adam Černý je známý český žurnalista. Pracoval především jako komentátor v Hospodářských novinách. Byl předsedou Syndikátu novinářů ČR. Kandidoval také do Rady České televize, v kandidatuře však neuspěl.
S Hospodářskými novinami Adam Černý dále pracuje už jen jako externista. Jeho příspěvky byly oceněny Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Adam Černý? Životopis Adam Černý, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Adam Černý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1950

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adam Černý s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Arabská guma? Vzpomenete si na definici slova Alkohol? Vzpomenete si na definici slova SJM? Vzpomněli byste si na význam slova RAM?

Klíčová slova: novináři, pojem, původ slova, význam, termín, význam pojmu, definice, co je to Adam Černý?, co znamená, heslo, přesný výraz, popis, význam slova, přesný význam, popis, informace

Pojem Adam Černý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Adam Černý ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Adam Černý ve Wikipedii

Najít slovo Adam Černý ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Adam Černý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Černý například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Adam Černý?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Adam Černý? Kdo to byl Adam Černý? Kdy se narodil Adam Černý? Adam Černý patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Adam Černý řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Černý i v jiné kategorii než je novináři.