Kdo je to?
Kdo je Adam Černý? Životopis Adam Černý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Adam Černý?

Kdo je Adam Černý? Životopis, informace, biografie, novináři

Adam Černý je známý český žurnalista. Pracoval především jako komentátor v Hospodářských novinách. Byl předsedou Syndikátu novinářů ČR. Kandidoval také do Rady České televize, v kandidatuře však neuspěl.
S Hospodářskými novinami Adam Černý dále pracuje už jen jako externista. Jeho příspěvky byly oceněny Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je Adam Černý? Životopis Adam Černý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Adam Černý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1950

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Adam Černý sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Ask toolbar? Znáte definici termínu Anaerobní cvičení? Vzpomenete si na definici slova Chalífát? Pamatujete si definici pojmu Smoothie?

Klíčová slova: kdy se narodil Adam Černý?, zajímavosti, osobnost, Adam Černý, národnost, Adam Černý, kdo je Adam Černý?, popis, novináři, wiki, životopis, novináři, biografie, osobnosti, vysvětlení, wikipedie

Pojem Adam Černý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Adam Černý na Google.cz

Hledat videa s názvem Adam Černý na Youtube

Vyhledat slovo Adam Černý ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Adam Černý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Adam Černý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Černý například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Adam Černý?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Adam Černý? Kdy se narodil Adam Černý? Adam Černý se nachází v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Adam Černý dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Černý i v jiné kategorii než je novináři.