Kdo je to?
Kdo je Adam Černý? Životopis Adam Černý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Adam Černý

Kdo je Adam Černý? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Adam Černý je známý český žurnalista. Pracoval především jako komentátor v Hospodářských novinách. Byl předsedou Syndikátu novinářů ČR. Kandidoval také do Rady České televize, v kandidatuře však neuspěl.
S Hospodářskými novinami Adam Černý dále pracuje už jen jako externista. Jeho příspěvky byly oceněny Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je Adam Černý? Životopis Adam Černý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Adam Černý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1950

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adam Černý? s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Imatrikulace? Vzpomněli byste si na význam slova Prvotní hřích? Vzpomenete si na definici slova Americký fotbal? Znáte definici termínu OCD?

Klíčová slova: osobnost, vysvětlení, novináři, informace, wikipedie, novináři, osobnosti, životopis, kdy se narodil Adam Černý?, Adam Černý, lexikon, wiki, národnost, datum narození, Adam Černý, popis

Pojem Adam Černý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Adam Černý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Adam Černý na Google obrázcích

Vyhledat výraz Adam Černý ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Černý ve Wikimedia Commons

Hledat termín Adam Černý ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Černý například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Adam Černý? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Adam Černý? Kdy se narodil Adam Černý? Adam Černý je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, novinářka žurnalistka, adam Černý, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Adam Černý třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Černý i v jiné kategorii než je novináři.