Kdo je to?
Kdo je to Adam Černý? Životopis Adam Černý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Adam Černý?

Kdo je to Adam Černý? Stručný životopis

Adam Černý je známý český žurnalista. Pracoval především jako komentátor v Hospodářských novinách. Byl předsedou Syndikátu novinářů ČR. Kandidoval také do Rady České televize, v kandidatuře však neuspěl.
S Hospodářskými novinami Adam Černý dále pracuje už jen jako externista. Jeho příspěvky byly oceněny Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Adam Černý? Životopis Adam Černý, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Adam Černý se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Adam Černý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1950

Vzpomněli byste si na význam slova Přečin? Vzpomněli byste si na význam slova Kazuistika? Znáte pojem Léto? Znáte pojem Elevace?

Klíčová slova: synonymum, Adam Černý, význam slova, novináři, kdo to je, přesný význam, informace, termín, slovo, význam, etymologie, pojem, popis, původ slova, přesný výraz

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Černý

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Adam Černý? Kdo to byl Adam Černý? Kdy se narodil Adam Černý? Adam Černý je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Adam Černý řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Černý i v jiné kategorii než je novináři.