Kdo je to?
Kdo je Adam Černý? Životopis Adam Černý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Adam Černý?

Kdo je Adam Černý? Životopis, informace, biografie, novináři

Adam Černý je známý český žurnalista. Pracoval především jako komentátor v Hospodářských novinách. Byl předsedou Syndikátu novinářů ČR. Kandidoval také do Rady České televize, v kandidatuře však neuspěl.
S Hospodářskými novinami Adam Černý dále pracuje už jen jako externista. Jeho příspěvky byly oceněny Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je Adam Černý? Životopis Adam Černý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Adam Černý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1950

Tento text (Adam Černý) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Ask toolbar? Vzpomenete si na definici slova Cloudové úložiště? Vzpomenete si na definici slova Lumbálka? Vzpomněli byste si na význam slova Existenční minimum?

Klíčová slova: novináři, životopis, národnost, Adam Černý, wiki, novináři, datum narození, zajímavosti, kdo je Adam Černý?, vysvětlení, biografie, kdy se narodil Adam Černý?, lexikon, popis, informace, Adam Černý

Pojem Adam Černý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Adam Černý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Adam Černý na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Adam Černý na Youtube

Zkusit najít frázi Adam Černý ve Wikipedii

Najít termín Adam Černý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Černý například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Adam Černý?

Nyní již víte Kdo je to Adam Černý? Kdy se narodil Adam Černý? Adam Černý patří do sekce Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Adam Černý dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Černý i v jiné kategorii než je novináři.