Kdo je to?
Kdo je Adam Černý? Životopis Adam Černý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Adam Černý

Kdo je Adam Černý? Životopis, informace, biografie, novináři

Adam Černý je známý český žurnalista. Pracoval především jako komentátor v Hospodářských novinách. Byl předsedou Syndikátu novinářů ČR. Kandidoval také do Rady České televize, v kandidatuře však neuspěl.
S Hospodářskými novinami Adam Černý dále pracuje už jen jako externista. Jeho příspěvky byly oceněny Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je Adam Černý? Životopis Adam Černý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Adam Černý

Národnost: česká
Datum narození: 22. července 1950

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adam Černý s jinými lidmina specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Strukturovaný životopis? Víte co je Tera? Vzpomenete si na definici slova Pixabay? Vzpomněli byste si co označuje výraz Casus belli?

Klíčová slova: životopis, národnost, wiki, popis, biografie, osobnost, datum narození, informace, kdo je Adam Černý?, Adam Černý, kdy se narodil Adam Černý?, Adam Černý, lexikon, život, novináři, novináři

Pojem Adam Černý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Adam Černý doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Adam Černý ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Adam Černý ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Adam Černý ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Adam Černý na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Adam Černý ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Černý například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Adam Černý?

Právě jste zjistili Kdo je to Adam Černý? Kdy se narodil Adam Černý? Adam Černý je v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Adam Černý třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Černý i v jiné kategorii než je novináři.