Kdo je to?
Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Co znamená a jaký je význam slova Thorin Pavéza?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Definici slova Thorin Pavéza můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Libre Office? Vzpomněli byste si co označuje výraz Offline? Znáte definici termínu Součet? Znáte termín Enkláva?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, význam slova, fikce, přesný význam, přesný výraz, co znamená, popis, heslo, wiki, informace, synonymum, Thorin Pavéza, definice, lexikon, formulace

Pojem Thorin Pavéza je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Thorin Pavéza ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Thorin Pavéza ve Wikislovníku

Najít výraz Thorin Pavéza na Google.cz

Hledat videa s názvem Thorin Pavéza na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Thorin Pavéza například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Thorin Pavéza, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Thorin Pavéza? Kdo to byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza se nachází v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Thorin Pavéza v jiné sekci než fikce.