Kdo je to?
Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Co znamená a jaký je význam slova Thorin Pavéza?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Thorin Pavéza sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Spořič obrazovky? Znáte termín Směnka? Znáte definici termínu ASMR? Víte, co je to Francouzské okno?

Klíčová slova: formulace, slovo, synonymum, význam slova, wiki, heslo, co znamená, lexikon, přesný výraz, přesný význam, etymologie, odborný výraz, popis, co je to Thorin Pavéza?, kdo to je, Thorin Pavéza

Pojem Thorin Pavéza je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Thorin Pavéza

Najít výraz Thorin Pavéza v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Thorin Pavéza na Google.cz

Vyhledat termín Thorin Pavéza ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Thorin Pavéza na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Thorin Pavéza například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Thorin Pavéza, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Thorin Pavéza? Kdo to byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza se nachází v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Thorin Pavéza i v jiné kategorii než v fikce.