Kdo je to?
Kdo je to Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Jaký je význam slova Thorin Pavéza? Co to znamená?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Thorin Pavéza s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Libre Office? Znáte definici termínu Rotunda? Znáte definici termínu Makroekonomie? Pamatujete si definici pojmu Pokora?

Klíčová slova: přesný výraz, Thorin Pavéza, význam, přesný výraz, etymologie, Thorin Pavéza, definice, fikce, lexikon, wikipedie, popis, informace, slovo, termín, formulace, přesný význam

Pojem Thorin Pavéza je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Thorin Pavéza

Vyhledat termín Thorin Pavéza ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Thorin Pavéza na Google.cz

Zkusit najít frázi Thorin Pavéza ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Thorin Pavéza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Thorin Pavéza ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Thorin Pavéza například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Thorin Pavéza, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza je v kategorii Fikce

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.