Kdo je to?
Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Co znamená a jaký je význam slova Thorin Pavéza?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Tento text (Thorin Pavéza) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Spořič obrazovky? Víte co je Rizoto? Znáte definici termínu ASMR? Vzpomněli byste si co označuje výraz Antropologie?

Klíčová slova: přesný význam, Thorin Pavéza, odborný výraz, synonymum, heslo, vysvětlení, pojem, slovo, wiki, definice, popis, význam slova, lexikon, význam pojmu, popis, přesný výraz

Pojem Thorin Pavéza je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Thorin Pavéza ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Thorin Pavéza ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Thorin Pavéza na Google.cz

Hledat termín Thorin Pavéza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Thorin Pavéza například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Thorin Pavéza, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Thorin Pavéza? Kdo to byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než fikce.