Kdo je to?
Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Co znamená a jaký je význam slova Thorin Pavéza?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Thorin Pavéza s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Spořič obrazovky? Znáte definici termínu Globalizace? Znáte definici termínu ASMR? Pamatujete si definici pojmu Excel?

Klíčová slova: definice, formulace, slovo, wiki, kdo to je, lexikon, význam pojmu, termín, vysvětlení, význam, kdo je Thorin Pavéza?, etymologie, heslo, odborný výraz, přesný výraz, popis

Pojem Thorin Pavéza je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Thorin Pavéza v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Thorin Pavéza na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Thorin Pavéza ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Thorin Pavéza ve Wikipedii

Vyhledat výraz Thorin Pavéza ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Thorin Pavéza například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Thorin Pavéza

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Thorin Pavéza? Kdo to byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza patří do sekce fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.