Kdo je to?
Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Co znamená a jaký je význam slova Thorin Pavéza?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Thorin Pavéza? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Steak? Znáte termín Ibalgin? Znáte definici termínu Sugesce? Víte, co je to Kleptomanie?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, odborný výraz, co je to Thorin Pavéza?, lexikon, etymologie, kdo je Thorin Pavéza?, přesný význam, Thorin Pavéza, formulace, termín, pojem, význam pojmu, co znamená, popis, kdo to je

Pojem Thorin Pavéza je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Thorin Pavéza ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Thorin Pavéza ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Thorin Pavéza ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Thorin Pavéza ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Thorin Pavéza například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Thorin Pavéza? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Thorin Pavéza? Kdo to byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Thorin Pavéza v jiné sekci než fikce.