Kdo je to?
Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Kdo je to Thorin Pavéza?

Co znamená a jaký je význam slova Thorin Pavéza?

Thorin Pavéza je vůdce trpaslíků vystupující v knize Hobit aneb cesta tam a zase zpátky J.R.R. Tolkiena. Jako mladý trpaslík již válčil se skřety a později se stal vůdcem výpravy, která měla zabít uchvatitele - draka Šmaka-a obnovit trpasličí Království pod Horou. Této výpravy se zúčastnil i hobit Bilbo Pytlík. Výprava byla úspěšná.
Thorin Pavéza zahynul v Bitvě pěti armád. Jeho hrob se nachází pod Osamělou Horou, kde byl pochován i se svým elfím mečem Orkrisktem neboli Skřetodrvem.Kdo je to, byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Thorin Pavéza? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Thorin Pavéza? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Steak? Znáte definici termínu Acidóza? Znáte definici termínu Sugesce? Pamatujete si definici pojmu Stres?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Thorin Pavéza?, význam, odborný výraz, význam pojmu, význam slova, formulace, popis, lexikon, heslo, přesný význam, co znamená, wiki, co je to Thorin Pavéza?, přesný výraz, fikce

Pojem Thorin Pavéza je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Thorin Pavéza ve Wikislovníku

Najít pojem Thorin Pavéza na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Thorin Pavéza ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Thorin Pavéza ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Thorin Pavéza například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Thorin Pavéza

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Thorin Pavéza? Kdo to byl Thorin Pavéza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Thorin Pavéza? Definice pojmu Thorin Pavéza je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).