Kdo je to?
Kdo je to Badatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Badatel? Lidé, věda

Kdo je to Badatel?

Jaký je význam slova Badatel? Co to znamená?

Badatel je člověk, který bádá - tedy se soustředěně věnuje výzkumu nebo pátrání. Jako badatele můžeme označit například historika, který hledá informace k tématu svého zájmu v archivech. Dalším příkladem je biolog nebo cestovatel, který hledá nové rostlinné či živočišné druhy. Vždy může jít o profesionála v oboru, ale také o amatéra.
Ke slovu badatel existuje i ženská varianta badatelka. Podobným výrazem je pátrač či výzkumník.Kdo je to Badatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Badatel? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Badatel? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Roční obrat? Vzpomenete si na definici slova Zavináč? Víte, co je to Kreditní riziko? Vzpomněli byste si na význam slova Zádumčivost?

Klíčová slova: Badatel, termín, slovo, synonymum, wikipedie, pojem, heslo, přesný výraz, Badatel, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, informace, původ slova, popis, lexikon

Pojem Badatel je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Badatel na Youtube

Zkusit najít heslo Badatel ve Wikislovníku

Hledat termín Badatel ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Badatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Badatel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Badatel například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Badatel

Právě jste zjistili Kdo je to Badatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Badatel? Definice pojmu Badatel se nachází v kategorii Věda

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.