Kdo je to?
Kdo je to Bezbožník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezbožník? Lidé, náboženství

Bezbožník

Jaký je význam slova Bezbožník? Co to znamená?

Bezbožník je termín obvykle užívaný v náboženství. Označuje se jím člověk, který neuznává Boha nebo který se protiví náboženským nařízením.
Slovo bezbožník může mít dva mírně odlišné významy.
Zaprvé jím můžeme označit člověka, který nevěří v Boha, tedy ateistu. Případně i člověka, který nevyznává stejnou víru jako my, nevěří tedy v našeho Boha.
Zadruhé se označení dá použít v situaci, kdy tak chceme označit člověka, který hrubě porušuje náboženské zákony, obvykle se to týká velkých přečinů jako je zabíjení, mučení apod. Takový člověk sice formálně může věřit v Boha, ale přesto ho označíme za bezbožníka, protože se protiví všemu, co náboženská pravidla nařizují či zakazují.Kdo je to Bezbožník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezbožník? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bezbožník? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ask toolbar? Pamatujete si definici pojmu Nachos? Znáte pojem Doména? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osud?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, termín, původ slova, význam pojmu, náboženství, popis, náboženství, wikipedie, Bezbožník, odborný výraz, význam slova, Bezbožník, přesný výraz, slovo, informace

Pojem Bezbožník je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Bezbožník

Hledat videa s názvem Bezbožník na Youtube

Hledat frázi Bezbožník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Bezbožník na Google.cz

Zkusit najít slovo Bezbožník ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Bezbožník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezbožník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Bezbožník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka už zajisté víte Kdo je to Bezbožník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezbožník? Definice pojmu Bezbožník je v sekci Náboženství

Kategorie náboženství, ateista, bezbožník, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.