Kdo je to?
Kdo byl Heath Ledger? Životopis Heath Ledger, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Heath Ledger

Kdo byl Heath Ledger? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Heath Ledger byl populární australský herec a režisér především videoklipů. Po několika rolích v australských filmech a seriálech odešel do Ameriky. Ztvárnil velké role v celkem 19 filmech. K nejznámějším patří Patriot, Příběh rytíře, Zkrocená hora, Temný rytíř a další. Pokoušel se i o režii a produkci hudebních videí. Jeho role mu přinesly řadu australských i amerických cen, včetně nominací na cenu BAFTA a Oscara.
Heath Ledger zemřel předčasně při otravě léky. Řadu vrcholných cen získal již posmrtně.Kdo byl Heath Ledger? Životopis Heath Ledger, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Heath Ledger

Národnost: Austrálie
Datum narození: 4. dubna 1979
Místo narození: Perth
Datum úmrtí: 22. ledna 2008

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Heath Ledger sdílet s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Infantilismus? Znáte pojem Sushi? Vzpomněli byste si co označuje výraz Solidarita? Vzpomenete si na definici slova Vánočka?

Klíčová slova: kdo je Heath Ledger?, datum narození, biografie, wikipedie, lexikon, datum úmrtí, kde se narodil Heath Ledger?, osobnosti, zajímavosti, herectví, národnost, kdo to je, životopis, kdy se narodil Heath Ledger?, osobnost, wiki

Pojem Heath Ledger je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Heath Ledger v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Heath Ledger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Heath Ledger ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Heath Ledger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Heath Ledger ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Heath Ledger například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Heath Ledger

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo byl Heath Ledger? Kdy se narodil Heath Ledger? Kde se narodil Heath Ledger? Kdy zemřel Heath Ledger? Heath Ledger se nachází v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Heath Ledger řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Heath Ledger i v jiné kategorii než je herectví.