Kdo je to?
Kdo byl Heath Ledger? Životopis Heath Ledger, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Heath Ledger?

Kdo to byl Heath Ledger? Stručný životopis

Heath Ledger byl populární australský herec a režisér především videoklipů. Po několika rolích v australských filmech a seriálech odešel do Ameriky. Ztvárnil velké role v celkem 19 filmech. K nejznámějším patří Patriot, Příběh rytíře, Zkrocená hora, Temný rytíř a další. Pokoušel se i o režii a produkci hudebních videí. Jeho role mu přinesly řadu australských i amerických cen, včetně nominací na cenu BAFTA a Oscara.
Heath Ledger zemřel předčasně při otravě léky. Řadu vrcholných cen získal již posmrtně.Kdo byl Heath Ledger? Životopis Heath Ledger, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Heath Ledger

Národnost: Austrálie
Datum narození: 4. dubna 1979
Místo narození: Perth
Datum úmrtí: 22. ledna 2008

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Heath Ledger s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu AWD? Vzpomněli byste si na význam slova Clearing? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kognát? Znáte definici termínu Halal?

Klíčová slova: etymologie, wiki, pojem, popis, definice, slovo, přesný výraz, herectví, vysvětlení, heslo, Heath Ledger, formulace, synonymum, význam, původ slova, lexikon

Pojem Heath Ledger je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Heath Ledger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Heath Ledger ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Heath Ledger ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Heath Ledger ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Heath Ledger například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Heath Ledger? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Heath Ledger? Kdo to byl Heath Ledger? Kdy se narodil Heath Ledger? Kde se narodil Heath Ledger? Kdy zemřel Heath Ledger? Heath Ledger se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Heath Ledger třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Heath Ledger i v jiné kategorii než je herectví.