Kdo je to?
Kdo byl Heath Ledger? Životopis Heath Ledger, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Heath Ledger?

Kdo to byl Heath Ledger? Stručný životopis

Heath Ledger byl populární australský herec a režisér především videoklipů. Po několika rolích v australských filmech a seriálech odešel do Ameriky. Ztvárnil velké role v celkem 19 filmech. K nejznámějším patří Patriot, Příběh rytíře, Zkrocená hora, Temný rytíř a další. Pokoušel se i o režii a produkci hudebních videí. Jeho role mu přinesly řadu australských i amerických cen, včetně nominací na cenu BAFTA a Oscara.
Heath Ledger zemřel předčasně při otravě léky. Řadu vrcholných cen získal již posmrtně.Kdo byl Heath Ledger? Životopis Heath Ledger, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Heath Ledger

Národnost: Austrálie
Datum narození: 4. dubna 1979
Místo narození: Perth
Datum úmrtí: 22. ledna 2008

Tento text (Heath Ledger) můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu AWD? Víte co je SPU? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kognát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mazanec?

Klíčová slova: synonymum, wiki, popis, význam, slovo, etymologie, popis, význam pojmu, Heath Ledger, přesný výraz, význam slova, formulace, pojem, herectví, co je to Heath Ledger?, co znamená

Pojem Heath Ledger je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Heath Ledger na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Heath Ledger ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Heath Ledger ve Wikislovníku

Najít heslo Heath Ledger na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Heath Ledger například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Heath Ledger

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Heath Ledger? Kdo to byl Heath Ledger? Kdy se narodil Heath Ledger? Kde se narodil Heath Ledger? Kdy zemřel Heath Ledger? Heath Ledger je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Heath Ledger dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Heath Ledger i v jiné kategorii než je herectví.