Kdo je to?
Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo byl Johnny Cash?

Kdo byl Johnny Cash? Životopis, informace, biografie, hudba

Johny Cash, rodným jménem J.R. Cash, řečený Muž v černém, byl proslulý kytarista, zpěvák a komponista. Jeho hlavním stylem bylo country, ale věnoval se i dalším žánrům. Patřil k nejznámějším a nejpopulárnějším zpěvákům Ameriky 20. století. K jeho výrazným znakům patřilo černé oblečení a pozdrav na začátku koncertů. Jako nejmladší umělec se octl v Síni slávy country hudby.
Johny Cash má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Jeho písně často hovoří o bolestech a smutku, ale přinášejí také naději. K jeho hitům patří například I Walk the Line, Ring of Fire, Man in Black, Jackson a řada dalších.Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Johnny Cash

Národnost: USA
Datum narození: 26. února 1932
Místo narození: Kingsland
Datum úmrtí: 12. září 2003

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Johnny Cash? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Rašelina? Víte co je Kastrace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Endoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Degustace?

Klíčová slova: popis, Johnny Cash, narození, národnost, osobnost, kdy se narodil Johnny Cash?, Kdy zemřel Johnny Cash, datum úmrtí, životopis, kdo to je, datum narození, informace, kdo je Johnny Cash?, hudba, osobnosti, lexikon

Pojem Johnny Cash je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Johnny Cash

Vyhledat výraz Johnny Cash na Google.cz

Zkusit najít heslo Johnny Cash ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Johnny Cash ve Wikimedia Commons

Hledat termín Johnny Cash v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Johnny Cash například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Johnny Cash

Právě nyní již víte Kdo byl Johnny Cash? Kdy se narodil Johnny Cash? Kde se narodil Johnny Cash? Kdy zemřel Johnny Cash? Johnny Cash je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Johnny Cash řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Cash i v jiné kategorii než je hudba.