Kdo je to?
Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Johnny Cash?

Kdo to byl Johnny Cash? Stručný životopis

Johny Cash, rodným jménem J.R. Cash, řečený Muž v černém, byl proslulý kytarista, zpěvák a komponista. Jeho hlavním stylem bylo country, ale věnoval se i dalším žánrům. Patřil k nejznámějším a nejpopulárnějším zpěvákům Ameriky 20. století. K jeho výrazným znakům patřilo černé oblečení a pozdrav na začátku koncertů. Jako nejmladší umělec se octl v Síni slávy country hudby.
Johny Cash má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Jeho písně často hovoří o bolestech a smutku, ale přinášejí také naději. K jeho hitům patří například I Walk the Line, Ring of Fire, Man in Black, Jackson a řada dalších.Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Johnny Cash

Národnost: USA
Datum narození: 26. února 1932
Místo narození: Kingsland
Datum úmrtí: 12. září 2003

Tento text (Johnny Cash) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Rašelina? Víte co je Motúčko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Linon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Katamarán?

Klíčová slova: co je to Johnny Cash?, slovo, informace, termín, lexikon, popis, synonymum, přesný význam, hudba, definice, wiki, odborný výraz, formulace, pojem, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Johnny Cash je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Johnny Cash ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Johnny Cash ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Johnny Cash ve Wikislovníku

Najít pojem Johnny Cash ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Johnny Cash například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Johnny Cash? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Johnny Cash? Kdo to byl Johnny Cash? Kdy se narodil Johnny Cash? Kde se narodil Johnny Cash? Kdy zemřel Johnny Cash? Johnny Cash je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Johnny Cash třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Cash i v jiné kategorii než je hudba.