Kdo je to?
Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Johnny Cash

Kdo byl Johnny Cash? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Johny Cash, rodným jménem J.R. Cash, řečený Muž v černém, byl proslulý kytarista, zpěvák a komponista. Jeho hlavním stylem bylo country, ale věnoval se i dalším žánrům. Patřil k nejznámějším a nejpopulárnějším zpěvákům Ameriky 20. století. K jeho výrazným znakům patřilo černé oblečení a pozdrav na začátku koncertů. Jako nejmladší umělec se octl v Síni slávy country hudby.
Johny Cash má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Jeho písně často hovoří o bolestech a smutku, ale přinášejí také naději. K jeho hitům patří například I Walk the Line, Ring of Fire, Man in Black, Jackson a řada dalších.Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Johnny Cash

Národnost: USA
Datum narození: 26. února 1932
Místo narození: Kingsland
Datum úmrtí: 12. září 2003

Popis osobnosti Johnny Cash můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu KWp? Znáte pojem Gin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kabala? Vzpomenete si na definici slova Svobodné zednářství?

Klíčová slova: osobnosti, nežijící, Kdy zemřel Johnny Cash, biografie, kdo to je, zajímavosti, hudba, národnost, životopis, lexikon, osobnost, kde se narodil Johnny Cash?, wiki, národnost, datum narození, Johnny Cash

Pojem Johnny Cash je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Johnny Cash lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Johnny Cash ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Johnny Cash ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Johnny Cash ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Johnny Cash na Youtube

Zkusit najít slovo Johnny Cash na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Johnny Cash například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Johnny Cash? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo byl Johnny Cash? Kdy se narodil Johnny Cash? Kde se narodil Johnny Cash? Kdy zemřel Johnny Cash? Johnny Cash patří do sekce Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Johnny Cash třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Cash i v jiné kategorii než je hudba.