Kdo je to?
Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Johnny Cash?

Kdo to byl Johnny Cash? Stručný životopis

Johny Cash, rodným jménem J.R. Cash, řečený Muž v černém, byl proslulý kytarista, zpěvák a komponista. Jeho hlavním stylem bylo country, ale věnoval se i dalším žánrům. Patřil k nejznámějším a nejpopulárnějším zpěvákům Ameriky 20. století. K jeho výrazným znakům patřilo černé oblečení a pozdrav na začátku koncertů. Jako nejmladší umělec se octl v Síni slávy country hudby.
Johny Cash má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Jeho písně často hovoří o bolestech a smutku, ale přinášejí také naději. K jeho hitům patří například I Walk the Line, Ring of Fire, Man in Black, Jackson a řada dalších.Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Johnny Cash

Národnost: USA
Datum narození: 26. února 1932
Místo narození: Kingsland
Datum úmrtí: 12. září 2003

Popis osobnosti Johnny Cash můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Webový prohlížeč? Víte, co je to Hoax? Vzpomněli byste si co označuje výraz Odchodné? Rozumíte pojmu Sémantika?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, kdo je Johnny Cash?, formulace, popis, co znamená, pojem, slovo, synonymum, definice, odborný výraz, význam, přesný význam, vysvětlení, informace, přesný výraz

Pojem Johnny Cash je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Johnny Cash ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Johnny Cash ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Johnny Cash ve Wikipedii

Hledat heslo Johnny Cash ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Johnny Cash například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Johnny Cash

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Johnny Cash? Kdo to byl Johnny Cash? Kdy se narodil Johnny Cash? Kde se narodil Johnny Cash? Kdy zemřel Johnny Cash? Johnny Cash se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Johnny Cash dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Cash i v jiné kategorii než je hudba.