Kdo je to?
Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Johnny Cash?

Kdo to byl Johnny Cash? Stručný životopis

Johny Cash, rodným jménem J.R. Cash, řečený Muž v černém, byl proslulý kytarista, zpěvák a komponista. Jeho hlavním stylem bylo country, ale věnoval se i dalším žánrům. Patřil k nejznámějším a nejpopulárnějším zpěvákům Ameriky 20. století. K jeho výrazným znakům patřilo černé oblečení a pozdrav na začátku koncertů. Jako nejmladší umělec se octl v Síni slávy country hudby.
Johny Cash má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Jeho písně často hovoří o bolestech a smutku, ale přinášejí také naději. K jeho hitům patří například I Walk the Line, Ring of Fire, Man in Black, Jackson a řada dalších.Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Johnny Cash

Národnost: USA
Datum narození: 26. února 1932
Místo narození: Kingsland
Datum úmrtí: 12. září 2003

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Johnny Cash s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Územní rozhodnutí? Znáte pojem Instagram? Vzpomněli byste si co označuje výraz Remise? Vzpomenete si na definici slova Atika?

Klíčová slova: slovo, popis, heslo, co je to Johnny Cash?, původ slova, formulace, význam slova, termín, lexikon, etymologie, přesný význam, význam pojmu, hudba, wiki, odborný výraz, význam

Pojem Johnny Cash je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Johnny Cash ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Johnny Cash na Google.cz

Hledat výraz Johnny Cash ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Johnny Cash ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Johnny Cash například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Johnny Cash? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Johnny Cash? Kdo to byl Johnny Cash? Kdy se narodil Johnny Cash? Kde se narodil Johnny Cash? Kdy zemřel Johnny Cash? Johnny Cash se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Johnny Cash dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Cash i v jiné kategorii než je hudba.