Kdo je to?
Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo byl Johnny Cash?

Kdo byl Johnny Cash? Životopis, informace, biografie, hudba

Johny Cash, rodným jménem J.R. Cash, řečený Muž v černém, byl proslulý kytarista, zpěvák a komponista. Jeho hlavním stylem bylo country, ale věnoval se i dalším žánrům. Patřil k nejznámějším a nejpopulárnějším zpěvákům Ameriky 20. století. K jeho výrazným znakům patřilo černé oblečení a pozdrav na začátku koncertů. Jako nejmladší umělec se octl v Síni slávy country hudby.
Johny Cash má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Jeho písně často hovoří o bolestech a smutku, ale přinášejí také naději. K jeho hitům patří například I Walk the Line, Ring of Fire, Man in Black, Jackson a řada dalších.Kdo byl Johnny Cash? Životopis Johnny Cash, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Johnny Cash

Národnost: USA
Datum narození: 26. února 1932
Místo narození: Kingsland
Datum úmrtí: 12. září 2003

Tento text (Johnny Cash) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Rašelina? Víte co je Aniont? Vzpomněli byste si co označuje výraz Společenská škodlivost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Veletucet?

Klíčová slova: kdy se narodil Johnny Cash?, nežijící, kdo to je, Johnny Cash, vysvětlení, Kdy zemřel Johnny Cash, Johnny Cash, zajímavosti, datum narození, národnost, popis, datum úmrtí, kde se narodil Johnny Cash?, wiki, lexikon, wikipedie

Pojem Johnny Cash je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Johnny Cash hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz Johnny Cash na Google.cz

Najít výraz Johnny Cash ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Johnny Cash na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Johnny Cash ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Johnny Cash ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Johnny Cash například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Johnny Cash? Stručná biografie

Teď už víte Kdo byl Johnny Cash? Kdy se narodil Johnny Cash? Kde se narodil Johnny Cash? Kdy zemřel Johnny Cash? Johnny Cash patří do sekce Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Johnny Cash třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johnny Cash i v jiné kategorii než je hudba.