Kdo je to?
Kdo je to, byl Puťka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puťka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Puťka?

Co znamená a jaký je význam slova Puťka?

Puťka je označení pro ženu přehnaně domácky založenou, která se příliš neprojevuje, bývá tichá a bojácná, zdržuje se především ve své domácnosti a nerada ji opouští. Nemá v oblibě ani návštěvy, které narušují zavedený pořádek.
Puťka ráda vaří, uklízí, kromě domácnosti nemá skoro žádné vlastní zájmy. Jako nadávka může toto slovo pocházet z pojmenování puta – slepice, což je další z nadávek, která se pro puťku používá.Kdo je to, byl Puťka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puťka? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Puťka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Nadmořská výška? Znáte pojem Zánět? Vzpomenete si na definici slova Manko? Vzpomenete si na definici slova Nefrit?

Klíčová slova: hanlivé, vysvětlení, kdo je Puťka?, popis, Puťka, význam, odborný výraz, přesný význam, informace, synonymum, heslo, význam pojmu, etymologie, slovo, přesný výraz, význam slova

Pojem Puťka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Puťka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Puťka ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Puťka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Puťka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Puťka například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Puťka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Puťka? Kdo to byl Puťka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puťka? Definice pojmu Puťka se nachází v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Puťka i v jiné sekci než v hanlivé.