Kdo je to?
Kdo je to Zrůda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zrůda? Lidé, hanlivé

Zrůda

Co znamená a jaký je význam slova Zrůda?

Zrůda je jedinec, který se od běžné populace značně odlišuje fyzickou nebo duševní odchylkou takové míry, že u ostatních lidí vzbuzuje odpor, děs a hrůzu. Jedná se tedy o odchylku výrazně negativní.
Zrůda bývá vyloučena ze společnosti ostatních lidí a žije na okraji společnosti nebo je dokonce pronásledována. Takto postižení jedinci bývají i předmětem posměchu. Za své postižení a jednání okolí se často mstí.


Kdo je to Zrůda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zrůda? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Zrůda? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Nadzvuková rychlost? Vzpomněli byste si na význam slova Spropitné? Pamatujete si definici pojmu Aspekt? Znáte definici termínu Estrogen?

Klíčová slova: definice, slovo, informace, význam, etymologie, pojem, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, Zrůda, význam pojmu, termín, původ slova, odborný výraz, hanlivé, wiki

Pojem Zrůda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zrůda doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Zrůda ve Wikipedii

Najít termín Zrůda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Zrůda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Zrůda ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Zrůda ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zrůda například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zrůda

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Zrůda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zrůda? Definice pojmu Zrůda je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivka, zrůda, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít informace výraz,heslo, text, pojem například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Zrůda i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.