Kdo je to?
Kdo je to Dement? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dement? Lidé, hanlivé

Kdo je to Dement?

Co znamená a jaký je význam slova Dement?

Slovo dement se nejčastěji používá jako vulgární nadávka. Původně však slovo dement označuje člověka, který trpí demencím, tj. chorobným zhoršením duševních schopností, ztrátou paměti apod. Nejčastější je tzv. stařecká demence, která bývá způsobena Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou nebo Pickovou nemocí. Demence se však může vyskytnout i u mladších osob jako následek nemoci (mozkový nádor, poslední stádium AIDS nebo syfilis atd.), úrazu nebo konzumace drog a alkoholu.


Kdo je to Dement? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dement? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dement? s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu SWIFT? Víte, co je to Švýcarský systém? Znáte termín Sutura? Rozumíte pojmu Rešerše?

Klíčová slova: Dement, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, definice, wikipedie, synonymum, termín, hanlivé, význam pojmu, původ slova, informace, Dement, pojem

Pojem Dement je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Dement ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Dement ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Dement na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Dement ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Dement ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dement například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Dement? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dement? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dement? Definice pojmu Dement se nachází v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat informace pojem, definici, text, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.