Kdo je to?
Kdo je to, byl Dement? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dement? Lidé, hanlivé

Kdo je to Dement?

Jaký je význam slova Dement? Co to znamená?

Slovo dement se nejčastěji používá jako vulgární nadávka. Původně však slovo dement označuje člověka, který trpí demencím, tj. chorobným zhoršením duševních schopností, ztrátou paměti apod. Nejčastější je tzv. stařecká demence, která bývá způsobena Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou nebo Pickovou nemocí. Demence se však může vyskytnout i u mladších osob jako následek nemoci (mozkový nádor, poslední stádium AIDS nebo syfilis atd.), úrazu nebo konzumace drog a alkoholu.


Kdo je to, byl Dement? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dement? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Dement? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu SWIFT? Pamatujete si definici pojmu Šelest na srdci? Znáte termín Rydlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prvotní hřích?

Klíčová slova: etymologie, co je to Dement?, kdo to je, synonymum, lexikon, přesný výraz, hanlivé, význam slova, přesný význam, původ slova, pojem, kdo je Dement?, vysvětlení, význam pojmu, termín, význam

Pojem Dement je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Dement ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dement na Youtube

Vyhledat heslo Dement ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Dement ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dement například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Dement? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dement? Kdo to byl Dement? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dement? Definice pojmu Dement se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Dement i v jiných kategoriích (než hanlivé).