Kdo je to?
Kdo je to, byl Dement? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dement? Lidé, hanlivé

Kdo je to Dement?

Jaký je význam slova Dement? Co to znamená?

Slovo dement se nejčastěji používá jako vulgární nadávka. Původně však slovo dement označuje člověka, který trpí demencím, tj. chorobným zhoršením duševních schopností, ztrátou paměti apod. Nejčastější je tzv. stařecká demence, která bývá způsobena Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou nebo Pickovou nemocí. Demence se však může vyskytnout i u mladších osob jako následek nemoci (mozkový nádor, poslední stádium AIDS nebo syfilis atd.), úrazu nebo konzumace drog a alkoholu.Kdo je to, byl Dement? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dement? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dement? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Silverlight? Znáte pojem PVC? Znáte termín PPL? Vzpomenete si na definici slova Špaldová mouka?

Klíčová slova: co znamená, pojem, vysvětlení, přesný význam, Dement, popis, původ slova, význam slova, lexikon, co je to Dement?, termín, formulace, synonymum, kdo je Dement?, wiki, definice

Pojem Dement je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dement

Hledat slovo Dement ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Dement ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Dement ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Dement ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dement například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dement

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dement? Kdo to byl Dement? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dement? Definice pojmu Dement je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Dement i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.