Kdo je to?
Kdo je to Dement? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dement? Lidé, hanlivé

Dement

Co znamená a jaký je význam slova Dement?

Slovo dement se nejčastěji používá jako vulgární nadávka. Původně však slovo dement označuje člověka, který trpí demencím, tj. chorobným zhoršením duševních schopností, ztrátou paměti apod. Nejčastější je tzv. stařecká demence, která bývá způsobena Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou nebo Pickovou nemocí. Demence se však může vyskytnout i u mladších osob jako následek nemoci (mozkový nádor, poslední stádium AIDS nebo syfilis atd.), úrazu nebo konzumace drog a alkoholu.


Kdo je to Dement? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dement? Lidé, hanlivé

Definici slova Dement můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu CVV? Znáte termín Visa? Znáte termín Kardigan? Víte, co je to Aretace?

Klíčová slova: původ slova, popis, heslo, přesný výraz, formulace, wiki, odborný výraz, termín, lexikon, slovo, význam pojmu, význam, hanlivé, Dement, pojem, význam slova

Pojem Dement je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Dement

Vyhledat heslo Dement ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Dement ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Dement ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Dement ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Dement ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dement například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Dement? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dement? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dement? Definice pojmu Dement je v kategorii Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Dement i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.