Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistný matematik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistný matematik? Lidé, profese

Kdo je to Pojistný matematik?

Jaký je význam slova Pojistný matematik? Co to znamená?

Pojistný matematik je profese vyžadující vysokoškolské magisterské vzdělání. Věnuje se matematickým modelům a provádí technické výpočty pro pojistné účely. Sestavuje metody, podle kterých se počítá pojistné a výpočty pojistných rezerv.
Pojistný matematik kalkuluje pojistné pro jednotlivé produkty, poskytuje poradenství a působí také jako metodik. Ke své práci musí vypracovat patřičnou dokumentaci.Kdo je to, byl Pojistný matematik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistný matematik? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Pojistný matematik? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Tourettův syndrom? Víte, co je to Jazylka? Vzpomenete si na definici slova Utopené náklady? Rozumíte pojmu Beton?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Pojistný matematik?, slovo, odborný výraz, co je to Pojistný matematik?, profese, původ slova, etymologie, wiki, popis, informace, popis, co znamená, termín, pojem, kdo to je

Pojem Pojistný matematik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Pojistný matematik na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pojistný matematik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pojistný matematik ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Pojistný matematik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistný matematik například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pojistný matematik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pojistný matematik? Kdo to byl Pojistný matematik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistný matematik? Definice pojmu Pojistný matematik se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).