Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistný matematik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistný matematik? Lidé, profese

Kdo je to Pojistný matematik?

Jaký je význam slova Pojistný matematik? Co to znamená?

Pojistný matematik je profese vyžadující vysokoškolské magisterské vzdělání. Věnuje se matematickým modelům a provádí technické výpočty pro pojistné účely. Sestavuje metody, podle kterých se počítá pojistné a výpočty pojistných rezerv.
Pojistný matematik kalkuluje pojistné pro jednotlivé produkty, poskytuje poradenství a působí také jako metodik. Ke své práci musí vypracovat patřičnou dokumentaci.Kdo je to, byl Pojistný matematik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistný matematik? Lidé, profese

Tento text (Pojistný matematik) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zbruf? Vzpomenete si na definici slova ICloud? Vzpomenete si na definici slova Mravnost? Vzpomněli byste si na význam slova Binární opce?

Klíčová slova: kdo je Pojistný matematik?, heslo, etymologie, definice, význam pojmu, popis, co je to Pojistný matematik?, slovo, kdo to je, formulace, Pojistný matematik, synonymum, profese, co znamená, význam, původ slova

Pojem Pojistný matematik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Pojistný matematik na Google.cz

Najít termín Pojistný matematik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pojistný matematik ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pojistný matematik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistný matematik například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pojistný matematik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pojistný matematik? Kdo to byl Pojistný matematik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistný matematik? Definice pojmu Pojistný matematik je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.