Kdo je to?
Kdo je to Pojistný matematik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pojistný matematik? Lidé, profese

Kdo je to Pojistný matematik?

Jaký je význam slova Pojistný matematik? Co to znamená?

Pojistný matematik je profese vyžadující vysokoškolské magisterské vzdělání. Věnuje se matematickým modelům a provádí technické výpočty pro pojistné účely. Sestavuje metody, podle kterých se počítá pojistné a výpočty pojistných rezerv.
Pojistný matematik kalkuluje pojistné pro jednotlivé produkty, poskytuje poradenství a působí také jako metodik. Ke své práci musí vypracovat patřičnou dokumentaci.Kdo je to Pojistný matematik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pojistný matematik? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Pojistný matematik? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Tourettův syndrom? Znáte definici termínu Sekulární? Vzpomenete si na definici slova Astrachán? Pamatujete si definici pojmu Koroze?

Klíčová slova: Pojistný matematik, profese, wiki, přesný výraz, přesný význam, popis, odborný výraz, wikipedie, heslo, význam pojmu, co znamená, synonymum, definice, vysvětlení, pojem, Pojistný matematik

Pojem Pojistný matematik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Pojistný matematik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Pojistný matematik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Pojistný matematik ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Pojistný matematik na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Pojistný matematik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistný matematik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Pojistný matematik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Pojistný matematik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistný matematik? Definice pojmu Pojistný matematik se nachází v sekci Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Pojistný matematik i v jiné kategorii než je sekce profese.