Kdo je to?
Kdo je to Klacek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Klacek? Lidé, hanlivé

Klacek

Co znamená a jaký je význam slova Klacek?

Pro slovo klacek je několik významů. První známe z přírody, jedná se o kus ulomené větve, které říkáme klacek. Druhý význam je hovorové označení pro návěstidlo. Třetí význam slova klacek je vulgární a znamená to mužský úd či penis. Čtvrtý význam slova klacek používáme jako hovorový pro nevychovaného muže, výrostka. Zde vzniklo spojení „házet klacky pod nohy.“ Synonyma pro kus dřeva klacek jsou patyk, kyj, tyč, hůl, tyčka, prut, kůl, hůlka, rákoska, prut, sukovice. Synonyma pro slovo muže klacka jsou spratek, hejsek, vejrostek, puberťák, výrostek, fracek, parchant, bastard, smrad, dojče, dareba, cikáně, harant, fagan, fakan, hulvát.


Kdo je to Klacek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Klacek? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Klacek s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Úžeh? Znáte pojem Behavioralismus? Vzpomenete si na definici slova Tržba? Vzpomenete si na definici slova Servilita?

Klíčová slova: hanlivé, wikipedie, slovo, Klacek, pojem, formulace, wiki, co znamená, synonymum, význam slova, Klacek, etymologie, vysvětlení, heslo, přesný význam, význam

Pojem Klacek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Klacek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Klacek ve Wikislovníku

Hledat frázi Klacek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Klacek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Klacek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klacek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Klacek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Klacek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klacek? Definice pojmu Klacek patří do kategorie Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.