Kdo je to?
Kdo je Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Petr Novotný?

Kdo je Petr Novotný? Životopis, informace, biografie, herectví

Petr Novotný je moderátor, bavič, publicista a také podnikatel. Je absolventem FF KU v Praze. Po studiích začal kariéru jako konferenciér se skupinami Greenhorns a Fešáci. Je několikanásobným držitelem titulu Bavič roku, sám vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu.
Petr Novotný rád vaří, sbírá nejrůznější recepty a vydal vlastní kuchařku. V současnosti vzhledem ke svému zdravotnímu stavu vystupování omezil.Kdo je Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Petr Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1947
Místo narození: Olomouc

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Novotný? s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Durální vak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rozešívačka? Znáte pojem Ikebana? Víte co je Metastáza?

Klíčová slova: národnost, herectví, biografie, kde se narodil Petr Novotný?, zajímavosti, místo narození, wiki, vysvětlení, informace, Petr Novotný, život, wikipedie, osobnosti, životopis, narození, popis

Pojem Petr Novotný je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Petr Novotný zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Petr Novotný ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Petr Novotný ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Petr Novotný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Petr Novotný ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Novotný například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Novotný

Právě nyní již víte Kdo je to Petr Novotný? Kdy se narodil Petr Novotný? Kde se narodil Petr Novotný? Petr Novotný patří do sekce Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Novotný dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Novotný i v jiné kategorii než je herectví.