Kdo je to?
Kdo je Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Petr Novotný?

Kdo je Petr Novotný? Životopis, informace, biografie, herectví

Petr Novotný je moderátor, bavič, publicista a také podnikatel. Je absolventem FF KU v Praze. Po studiích začal kariéru jako konferenciér se skupinami Greenhorns a Fešáci. Je několikanásobným držitelem titulu Bavič roku, sám vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu.
Petr Novotný rád vaří, sbírá nejrůznější recepty a vydal vlastní kuchařku. V současnosti vzhledem ke svému zdravotnímu stavu vystupování omezil.Kdo je Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Petr Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1947
Místo narození: Olomouc

Tento text (Petr Novotný) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Durální vak? Rozumíte pojmu Torrent? Znáte pojem Datová schránka? Znáte pojem Bílý čaj?

Klíčová slova: zajímavosti, Petr Novotný, herectví, místo narození, život, kde se narodil Petr Novotný?, informace, národnost, osobnost, narození, datum narození, popis, biografie, wikipedie, kdo je Petr Novotný?, lexikon

Pojem Petr Novotný je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Petr Novotný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Petr Novotný na Google.cz

Zkusit najít Petr Novotný ve Wikipedii

Hledat heslo Petr Novotný na Google obrázcích

Hledat termín Petr Novotný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Novotný například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Petr Novotný?

Nyní již víte Kdo je to Petr Novotný? Kdy se narodil Petr Novotný? Kde se narodil Petr Novotný? Petr Novotný je v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Petr Novotný kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Novotný i v jiné kategorii než je herectví.