Kdo je to?
Kdo je to Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Petr Novotný?

Kdo je to Petr Novotný? Stručný životopis

Petr Novotný je moderátor, bavič, publicista a také podnikatel. Je absolventem FF KU v Praze. Po studiích začal kariéru jako konferenciér se skupinami Greenhorns a Fešáci. Je několikanásobným držitelem titulu Bavič roku, sám vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu.
Petr Novotný rád vaří, sbírá nejrůznější recepty a vydal vlastní kuchařku. V současnosti vzhledem ke svému zdravotnímu stavu vystupování omezil.Kdo je to Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Petr Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1947
Místo narození: Olomouc

Líbí se stručný životopis s osobou Petr Novotný? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Existenční minimum? Znáte definici termínu Vítr? Znáte pojem Etologie? Pamatujete si definici pojmu Akvizice?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, význam, informace, význam slova, vysvětlení, přesný význam, Petr Novotný, termín, herectví, původ slova, lexikon

Pojem Petr Novotný je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Novotný ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Petr Novotný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Petr Novotný ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Petr Novotný ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Novotný například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Novotný

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petr Novotný? Kdo to byl Petr Novotný? Kdy se narodil Petr Novotný? Kde se narodil Petr Novotný? Petr Novotný je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Petr Novotný řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Novotný i v jiné kategorii než je herectví.