Kdo je to?
Kdo je to Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Petr Novotný?

Kdo je to Petr Novotný? Stručný životopis

Petr Novotný je moderátor, bavič, publicista a také podnikatel. Je absolventem FF KU v Praze. Po studiích začal kariéru jako konferenciér se skupinami Greenhorns a Fešáci. Je několikanásobným držitelem titulu Bavič roku, sám vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu.
Petr Novotný rád vaří, sbírá nejrůznější recepty a vydal vlastní kuchařku. V současnosti vzhledem ke svému zdravotnímu stavu vystupování omezil.Kdo je to Petr Novotný? Životopis Petr Novotný, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Petr Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1947
Místo narození: Olomouc

Popis osobnosti Petr Novotný můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Existenční minimum? Znáte pojem Lobbizmus? Znáte pojem Etologie? Vzpomenete si na definici slova Smartphone?

Klíčová slova: popis, etymologie, odborný výraz, wiki, definice, pojem, lexikon, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, informace, původ slova, přesný význam, slovo, Petr Novotný, kdo je Petr Novotný?

Pojem Petr Novotný je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Petr Novotný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Petr Novotný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Petr Novotný na Youtube

Zkusit najít slovo Petr Novotný ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Novotný například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Petr Novotný?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petr Novotný? Kdo to byl Petr Novotný? Kdy se narodil Petr Novotný? Kde se narodil Petr Novotný? Petr Novotný patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Petr Novotný kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Novotný i v jiné kategorii než je herectví.