Kdo je to?
Kdo je Kendall Jenner? Životopis Kendall Jenner, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Kendall Jenner?

Kdo je Kendall Jenner? Životopis, informace, biografie, herectví

Kendall Jenner je americký modelka a herečka. Jenner se narodila v Los Angeles. Ze dne na den se stala slavnou díky vysílání reality show Keeping Up with the Kardashians, která dokumentovala život její celé rodiny. Jejími sourozenci jsou Kylie, Kourtney, Kim, Khloé a Rob Kardashians. Reality show slavila jen v USA obrovský úspěch. Kendall navštěvovala střední školu Sierra Canyon School, poté měla domácí výuku, aby se mohla věnovat modelingu. Střední školu dokončila v roce 2014.
V roce 2009 Jenner (13 let) podepsala svou první smlouvu s Wilhelmina Models. V roce 2010 nafotila první fotky pro značku Forever 21 a objevila se v magazínu Teen Vogue. Během dalších let se objevila na obálkách magazínů Vogue, Flavour Magazine, Lovecat, GenLux, Looks, Raine a další.
Na módních přehlídkách se objevila pod značkami Sherri Hill, Marc Jacobs, Giles Deacon, Givenchy, Chanel, Donna Karan, Tommy Hilfiger, Fendi, Diane von Fürstenberg, Dolce and Gabbana, Pucci, Bottega Veneta, Ports 1961, Balmain nebo Sonia Rykiel.
Je také ambasadorem značky Estée Lauder.
Roku 2017 ji zvolil časopis Forbes jako nejlépe vydělávající modelku na světě.
Debutovala ve filmu Debbie a její parťačky (2018). Zahrála si také v seriálech Havaj 5-0 a Dave.Kdo je Kendall Jenner? Životopis Kendall Jenner, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Kendall Jenner

Národnost: americká
Datum narození: 3. 11. 1995
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kendall Jenner s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Pelmeně? Víte co je Genetický doping? Vzpomněli byste si na význam slova Boršč? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úřednická vláda?

Klíčová slova: popis, zajímavosti, wikipedie, osobnosti, informace, narození, kdo je Kendall Jenner?, herectví, kdy se narodila Kendall Jenner?, biografie, osobnost, život, wiki, místo narození, Kendall Jenner, životopis

Pojem Kendall Jenner je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kendall Jenner lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Kendall Jenner ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Kendall Jenner ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Kendall Jenner ve Wikipedii

Najít heslo Kendall Jenner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kendall Jenner na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kendall Jenner například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Kendall Jenner? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kendall Jenner? Kdy se narodila Kendall Jenner? Kde se narodila Kendall Jenner? Kendall Jenner se nachází v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Kendall Jenner dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kendall Jenner i v jiné kategorii než je herectví.