Kdo je to?
Kdo je to Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Alex Mynářová?

Kdo je to Alex Mynářová? Stručný životopis

Alex Mynářová, původně Alexandra Nosková, manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře, působila jako moderátorka a redaktorka České televize a Českého rozhlasu. Východočeská rodačka se v dětství věnovala sportovní gymnastice, kvůli možnostem studia přesídlila do Prahy, kde se usadila natrvalo. Věnovala se studiu práv, konkrétně pracovnímu právu a lidským zdrojům. Pak se stala hlasatelkou zpráv Českého rozhlasu a moderátorkou zpravodajství a zpráv České televize.
Vzhledem ke vztahu s politikem Vratislavem Mynářem a následnému manželství musela kariéru v ČT ukončit. Alex Mynářová se vdala v roce 2015 v obci Osvětimany (Zlínsko), její manžel je tu podnikatelem a zastupitelem obce. Svědkem obřadu byl prezident Miloš Zeman. Brzy po svatbě porodila Alex Mynářová syna a po mateřské dovolené uvažuje o návratu do práce v médiích jako moderátorka. Má mnoho zájmů, především cestování, sport a kulturu, hlavně operu a různá divadelní představení.Kdo je to Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Alex Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 5. 1983
Místo narození: Broumov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alex Mynářová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Menstruace? Znáte definici termínu Spirulina? Víte, co je to Alfanumerická klávesnice? Pamatujete si definici pojmu Prefektura?

Klíčová slova: formulace, popis, vysvětlení, lexikon, informace, politika, přesný výraz, termín, Alex Mynářová, heslo, kdo to je, co znamená, definice, slovo, etymologie, odborný výraz

Pojem Alex Mynářová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Alex Mynářová na Youtube

Hledat výraz Alex Mynářová ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Alex Mynářová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alex Mynářová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alex Mynářová například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alex Mynářová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alex Mynářová? Kdo to byl Alex Mynářová? Kdy se narodil Alex Mynářová? Kde se narodil Alex Mynářová? Alex Mynářová se nachází v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Alex Mynářová dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alex Mynářová i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.