Kdo je to?
Kdo je to Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Alex Mynářová?

Kdo je to Alex Mynářová? Stručný životopis

Alex Mynářová, původně Alexandra Nosková, manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře, působila jako moderátorka a redaktorka České televize a Českého rozhlasu. Východočeská rodačka se v dětství věnovala sportovní gymnastice, kvůli možnostem studia přesídlila do Prahy, kde se usadila natrvalo. Věnovala se studiu práv, konkrétně pracovnímu právu a lidským zdrojům. Pak se stala hlasatelkou zpráv Českého rozhlasu a moderátorkou zpravodajství a zpráv České televize.
Vzhledem ke vztahu s politikem Vratislavem Mynářem a následnému manželství musela kariéru v ČT ukončit. Alex Mynářová se vdala v roce 2015 v obci Osvětimany (Zlínsko), její manžel je tu podnikatelem a zastupitelem obce. Svědkem obřadu byl prezident Miloš Zeman. Brzy po svatbě porodila Alex Mynářová syna a po mateřské dovolené uvažuje o návratu do práce v médiích jako moderátorka. Má mnoho zájmů, především cestování, sport a kulturu, hlavně operu a různá divadelní představení.Kdo je to Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Alex Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 5. 1983
Místo narození: Broumov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alex Mynářová sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ramadán? Vzpomněli byste si na význam slova Ekumenická bohoslužba? Víte, co je to Křest? Znáte definici termínu OT?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, Alex Mynářová, wiki, lexikon, kdo to je, politika, odborný výraz, význam slova, co znamená, původ slova, termín, formulace, popis, heslo, význam

Pojem Alex Mynářová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Alex Mynářová na Google.cz

Najít slovo Alex Mynářová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alex Mynářová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Alex Mynářová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Alex Mynářová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Alex Mynářová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alex Mynářová? Kdo to byl Alex Mynářová? Kdy se narodil Alex Mynářová? Kde se narodil Alex Mynářová? Alex Mynářová patří do sekce politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alex Mynářová kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alex Mynářová i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.