Kdo je to?
Kdo je Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Kdo je Alex Mynářová?

Kdo je Alex Mynářová? Životopis, informace, biografie, politika

Alex Mynářová, původně Alexandra Nosková, manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře, působila jako moderátorka a redaktorka České televize a Českého rozhlasu. Východočeská rodačka se v dětství věnovala sportovní gymnastice, kvůli možnostem studia přesídlila do Prahy, kde se usadila natrvalo. Věnovala se studiu práv, konkrétně pracovnímu právu a lidským zdrojům. Pak se stala hlasatelkou zpráv Českého rozhlasu a moderátorkou zpravodajství a zpráv České televize.
Vzhledem ke vztahu s politikem Vratislavem Mynářem a následnému manželství musela kariéru v ČT ukončit. Alex Mynářová se vdala v roce 2015 v obci Osvětimany (Zlínsko), její manžel je tu podnikatelem a zastupitelem obce. Svědkem obřadu byl prezident Miloš Zeman. Brzy po svatbě porodila Alex Mynářová syna a po mateřské dovolené uvažuje o návratu do práce v médiích jako moderátorka. Má mnoho zájmů, především cestování, sport a kulturu, hlavně operu a různá divadelní představení.Kdo je Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Základní informace o osobě Alex Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 5. 1983
Místo narození: Broumov

Líbí se stručný životopis s osobou Alex Mynářová? Pak se podělte s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trajektorie? Znáte pojem Krav maga? Víte, co je to Kalus? Vzpomenete si na definici slova Česle?

Klíčová slova: datum narození, život, národnost, vysvětlení, kde se narodila Alex Mynářová?, osobnosti, kdy se narodila Alex Mynářová?, lexikon, osobnost, kdo je Alex Mynářová?, informace, politika, politika, narození, životopis, Alex Mynářová

Pojem Alex Mynářová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Alex Mynářová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Alex Mynářová ve Wikislovníku

Najít heslo Alex Mynářová ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Alex Mynářová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alex Mynářová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Alex Mynářová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alex Mynářová? Kdy se narodila Alex Mynářová? Kde se narodila Alex Mynářová? Alex Mynářová se nachází v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Alex Mynářová například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alex Mynářová i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.