Kdo je to?
Kdo je to Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Alex Mynářová?

Kdo je to Alex Mynářová? Stručný životopis

Alex Mynářová, původně Alexandra Nosková, manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře, působila jako moderátorka a redaktorka České televize a Českého rozhlasu. Východočeská rodačka se v dětství věnovala sportovní gymnastice, kvůli možnostem studia přesídlila do Prahy, kde se usadila natrvalo. Věnovala se studiu práv, konkrétně pracovnímu právu a lidským zdrojům. Pak se stala hlasatelkou zpráv Českého rozhlasu a moderátorkou zpravodajství a zpráv České televize.
Vzhledem ke vztahu s politikem Vratislavem Mynářem a následnému manželství musela kariéru v ČT ukončit. Alex Mynářová se vdala v roce 2015 v obci Osvětimany (Zlínsko), její manžel je tu podnikatelem a zastupitelem obce. Svědkem obřadu byl prezident Miloš Zeman. Brzy po svatbě porodila Alex Mynářová syna a po mateřské dovolené uvažuje o návratu do práce v médiích jako moderátorka. Má mnoho zájmů, především cestování, sport a kulturu, hlavně operu a různá divadelní představení.Kdo je to Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, lidé, osobnosti z politika

Hlavní data o osobě Alex Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 5. 1983
Místo narození: Broumov

Sdílejte tuto stránku s osobností Alex Mynářová s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Menstruace? Znáte pojem Antropologie? Víte, co je to Alfanumerická klávesnice? Vzpomenete si na definici slova Elektrolýza?

Klíčová slova: etymologie, formulace, politika, wiki, význam, popis, definice, co je to Alex Mynářová?, původ slova, pojem, heslo, přesný výraz, přesný význam, význam slova, kdo to je, synonymum

Pojem Alex Mynářová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Alex Mynářová zkuste tyto odkazy

Najít termín Alex Mynářová ve Wikipedii

Hledat termín Alex Mynářová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Alex Mynářová na Youtube

Hledat heslo Alex Mynářová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alex Mynářová například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Alex Mynářová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alex Mynářová? Kdo to byl Alex Mynářová? Kdy se narodil Alex Mynářová? Kde se narodil Alex Mynářová? Alex Mynářová je v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alex Mynářová řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alex Mynářová i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.