Kdo je to?
Kdo je Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Kdo je Alex Mynářová?

Kdo je Alex Mynářová? Životopis, informace, biografie, politika

Alex Mynářová, původně Alexandra Nosková, manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře, působila jako moderátorka a redaktorka České televize a Českého rozhlasu. Východočeská rodačka se v dětství věnovala sportovní gymnastice, kvůli možnostem studia přesídlila do Prahy, kde se usadila natrvalo. Věnovala se studiu práv, konkrétně pracovnímu právu a lidským zdrojům. Pak se stala hlasatelkou zpráv Českého rozhlasu a moderátorkou zpravodajství a zpráv České televize.
Vzhledem ke vztahu s politikem Vratislavem Mynářem a následnému manželství musela kariéru v ČT ukončit. Alex Mynářová se vdala v roce 2015 v obci Osvětimany (Zlínsko), její manžel je tu podnikatelem a zastupitelem obce. Svědkem obřadu byl prezident Miloš Zeman. Brzy po svatbě porodila Alex Mynářová syna a po mateřské dovolené uvažuje o návratu do práce v médiích jako moderátorka. Má mnoho zájmů, především cestování, sport a kulturu, hlavně operu a různá divadelní představení.Kdo je Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Hlavní informace o osobě Alex Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 5. 1983
Místo narození: Broumov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alex Mynářová sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trajektorie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sebepoškozování? Víte, co je to Vinkulace? Znáte termín Gramatika?

Klíčová slova: osobnost, zajímavosti, wikipedie, informace, kde se narodila Alex Mynářová?, život, národnost, místo narození, popis, datum narození, Alex Mynářová, vysvětlení, politika, politika, životopis, wiki

Pojem Alex Mynářová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Alex Mynářová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Alex Mynářová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Alex Mynářová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alex Mynářová ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Alex Mynářová na Google obrázcích

Zkusit najít termín Alex Mynářová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alex Mynářová například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Alex Mynářová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Alex Mynářová? Kdy se narodila Alex Mynářová? Kde se narodila Alex Mynářová? Alex Mynářová se nachází v kategorii Politika

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Alex Mynářová kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alex Mynářová i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.