Kdo je to?
Kdo je to Cizák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cizák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cizák?

Co znamená a jaký je význam slova Cizák?

Cizák je hanlivé označení pro cizince. Jedná se o člověka, který je příslušníkem cizího státu, jiného národa, člověka z jiného kulturního a jazykového zázemí než většina obyvatel daného místa. Také se to používá pro člověka, který se v rámci jednoho státu stěhuje z jiného prostředí, jiného města.
Podobná synonyma pro slovo „cizák“ jsou cizinec, host, imigrant.


Kdo je to Cizák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cizák? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Cizák? Potom se podělte s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Asteroid? Vzpomněli byste si co znamená slovo Streptokok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Snapchat? Víte co je Circa?

Klíčová slova: odborný výraz, hanlivé, přesný význam, popis, přesný výraz, definice, Cizák, hanlivé, vysvětlení, informace, wiki, původ slova, pojem, význam pojmu, lexikon, co znamená

Pojem Cizák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Cizák na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Cizák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Cizák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Cizák na Youtube

Vyhledat výraz Cizák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cizák například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Cizák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Cizák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cizák? Definice pojmu Cizák se nachází v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výrazkupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.