Kdo je to?
Kdo je to Cizák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cizák? Lidé, hanlivé

Cizák

Jaký je význam slova Cizák? Co to znamená?

Cizák je hanlivé označení pro cizince. Jedná se o člověka, který je příslušníkem cizího státu, jiného národa, člověka z jiného kulturního a jazykového zázemí než většina obyvatel daného místa. Také se to používá pro člověka, který se v rámci jednoho státu stěhuje z jiného prostředí, jiného města.
Podobná synonyma pro slovo „cizák“ jsou cizinec, host, imigrant.


Kdo je to Cizák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cizák? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Cizák můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Informace? Pamatujete si definici pojmu Akontace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ajvar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Legionella?

Klíčová slova: Cizák, význam, původ slova, význam slova, synonymum, termín, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, hanlivé, slovo, heslo, Cizák, význam pojmu, co znamená, pojem

Pojem Cizák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Cizák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Cizák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Cizák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Cizák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Cizák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cizák například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Cizák, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Cizák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cizák? Definice pojmu Cizák je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá holka, cizák, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).