Kdo je to?
Kdo je to Pendler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pendler? Lidé, profese

Pendler

Jaký je význam slova Pendler? Co to znamená?

Pendler je přeshraniční pracovník. Zatímco žije v jedné zemi, pracuje v jiné. Nejčastěji se to týká lidí, kteří žijí blízko hranic - zázemí mají vytvořené v jedné zemi, ale za prací jezdí do té sousední. Obvykle se tak rozhodují z finančních důvodů, kvůli lepší a širší nabídce pracovních pozic nebo z rodinných důvodů.
Pojmenování je vytvořeno ze slovesa pendlovat, které znamená jezdit tam a zase zpět; střídat dvě místa.Kdo je to Pendler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pendler? Lidé, profese

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Okurková sezóna? Rozumíte pojmu Zvyk? Víte, co je to Dyspraxie? Znáte pojem Sendvič?

Klíčová slova: profese, význam, přesný výraz, synonymum, původ slova, slovo, informace, význam slova, wiki, definice, profese, lexikon, Pendler, co znamená, význam pojmu, wikipedie

Pojem Pendler je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pendler v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pendler ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Pendler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Pendler ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Pendler ve Wikislovníku

Hledat slovo Pendler ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pendler například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Pendler? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Pendler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pendler? Definice pojmu Pendler se nachází v sekci Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, termín, heslo, výraztřeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).