Kdo je to?
Kdo je to Pendler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pendler? Lidé, profese

Kdo je to Pendler?

Jaký je význam slova Pendler? Co to znamená?

Pendler je přeshraniční pracovník. Zatímco žije v jedné zemi, pracuje v jiné. Nejčastěji se to týká lidí, kteří žijí blízko hranic - zázemí mají vytvořené v jedné zemi, ale za prací jezdí do té sousední. Obvykle se tak rozhodují z finančních důvodů, kvůli lepší a širší nabídce pracovních pozic nebo z rodinných důvodů.
Pojmenování je vytvořeno ze slovesa pendlovat, které znamená jezdit tam a zase zpět; střídat dvě místa.Kdo je to Pendler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pendler? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pendler s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Postskriptum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Agorafobie? Víte, co je to Molitan? Znáte termín Skialpining?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, informace, co znamená, přesný výraz, odborný výraz, definice, heslo, formulace, přesný výraz, lexikon, přesný význam, pojem, slovo, původ slova, Pendler

Pojem Pendler je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Pendler ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Pendler ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pendler ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Pendler ve Wikislovníku

Hledat pojem Pendler v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pendler například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pendler

Právě jste zjistili Kdo je to Pendler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pendler? Definice pojmu Pendler patří do sekce Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).