Kdo je to?
Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Kdo je to Perun?

Jaký je význam slova Perun? Co to znamená?

Peru byl slovanský bůh blesku, hromu a bouřek. Představoval přírodní božstvo, zosobnění přírodních sil. Jeho uctívání bylo pravděpodobně společné všem slovanským kmenům a vymizelo s příchodem křesťanství.Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Perun? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Astenik? Znáte definici termínu Aeronet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Psychedelie? Pamatujete si definici pojmu Římsa?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, význam pojmu, heslo, vysvětlení, definice, mytologie, formulace, přesný význam, wiki, co znamená, význam, význam slova, pojem, popis, popis

Pojem Perun je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Perun zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Perun ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Perun ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Perun ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Perun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Perun například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Perun, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Perun? Kdo to byl Perun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perun? Definice pojmu Perun je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.