Kdo je to?
Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Kdo je to Perun?

Jaký je význam slova Perun? Co to znamená?

Peru byl slovanský bůh blesku, hromu a bouřek. Představoval přírodní božstvo, zosobnění přírodních sil. Jeho uctívání bylo pravděpodobně společné všem slovanským kmenům a vymizelo s příchodem křesťanství.Kdo je to, byl Perun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perun? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Perun? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Astenik? Znáte pojem Diskriminace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úsudek? Vzpomenete si na definici slova Masopust?

Klíčová slova: popis, slovo, definice, význam slova, význam, wiki, vysvětlení, synonymum, lexikon, pojem, co znamená, kdo to je, kdo je Perun?, Perun, mytologie, heslo

Pojem Perun je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Perun

Vyhledat pojem Perun ve Wikislovníku

Najít heslo Perun ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Perun ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Perun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Perun například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Perun

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Perun? Kdo to byl Perun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perun? Definice pojmu Perun patří do sekce mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.