Kdo je to?
Kdo je Tomáš Krejčíř? Životopis Tomáš Krejčíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Tomáš Krejčíř?

Kdo je Tomáš Krejčíř? Životopis, informace, biografie, herectví

Tomáš Krejčíř je český filmový, televizní a divadelní herec, moderátor a milionář. Krejčíř se narodil v Českých Budějovicích. Po maturitě na střední škole začal studovat DAMU v Praze. Po úspěšných studiích se přestěhoval do Ústí nad Labem, kde následujících deset let působil v Činoherním klubu. Poté se začal specializovat na práci v televizi a dostal práci na TV Prima, kde se objevil v první řadě televizního seriálu Rodinná pouta jako Adam Rubeš. Později dostal práci na TV Nova, kde se začal objevovat v seriálu Ordinace v růžové zahradě. V Ordinaci v růžové zahradě ztvárnil roli Romana Kříže. V seriálu působil postupně v letech 2005-2006, 2009, 2014-2015 a 2019. Na TV Nova moderoval společně se Zorou Kepkovou ranní pořad Snídaně s Novou. Kromě televize se věnuje také moderování pořadů v rádiu (Frekvence 1).
Doposud Krejčíř vytvořil role v devíti filmech: Silnější než já (1990), Vítr na konci léta (1992), O moudré Sorfarině (1995), Jak se dělá opera (1996), Vražedná přehlídka (2000), Útěk do Budína (2002), In nomine patris (2004), Prachy dělaj člověka (2006) a Teambuilding (2018).
Krejčíř je známý také z televizních seriálů Náhrdelník (1992), Uctivá poklona, pane Kohn (1994), Ulice a 1. MISE (2022).
Krejčíř patřil dvacet let k mormonům (Církev Ježíše Krista svatých posledních dnů). Sektu opustil poté, co se seznámil se svou budoucí manželkou a lékařkou Petrou Matějkovou. Společně se stali majiteli kliniky estetické a oční chirurgie (Top Esthetic). Po patnácti letech tuto kliniku prodali a stali se z nich multimilionáři. Spolu mají děti Miu a Samuela. Krejčíř vlastní také farmu, na které chová ovce, kozy, slepice a lamy.
Z prvního manželství s bývalou manželkou Gabrielou má Tomáš tři děti (Dora, Adam a David).Kdo je Tomáš Krejčíř? Životopis Tomáš Krejčíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Tomáš Krejčíř

Národnost: česká
Datum narození: 12. 4. 1971
Místo narození: České Budějovice, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Krejčíř sdílet s ostatnímina Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Anabáze? Znáte definici termínu Srp? Znáte termín Pořekadlo? Pamatujete si definici pojmu Svobodárna?

Klíčová slova: wiki, Tomáš Krejčíř, osobnost, informace, osobnosti, kde se narodil Tomáš Krejčíř?, místo narození, kdo je Tomáš Krejčíř?, lexikon, Tomáš Krejčíř, herectví, zajímavosti, vysvětlení, wikipedie, popis, život

Pojem Tomáš Krejčíř je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Tomáš Krejčíř na Youtube

Najít výraz Tomáš Krejčíř na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Krejčíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Tomáš Krejčíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Tomáš Krejčíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Krejčíř například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Tomáš Krejčíř? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Tomáš Krejčíř? Kdy se narodil Tomáš Krejčíř? Kde se narodil Tomáš Krejčíř? Tomáš Krejčíř je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Krejčíř kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Krejčíř i v jiné kategorii než je herectví.