Kdo je to?
Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Kdo je to Priapos?

Co znamená a jaký je význam slova Priapos?

Priapos (někdy také Priapus) byl bohem zemědělské plodnosti a všeho, co souvisí s tělesnou láskou v antickém Řecku. Byl synem Afrodíty a Dionýsa. Jeho zobrazení byla více než výmluvná - muž s úrodou v klíně a přehnaně velkým pohlavním orgánem. Po Priapovi byl nazván priapismus - porucha, kdy erekce trvá neúměrně dlouho.Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Priapos? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Skalár? Vzpomenete si na definici slova Křivda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ad acta? Vzpomněli byste si na význam slova Čep?

Klíčová slova: kdo je Priapos?, přesný výraz, původ slova, kdo to je, heslo, synonymum, slovo, informace, popis, pojem, přesný význam, lexikon, co je to Priapos?, co znamená, význam slova, odborný výraz

Pojem Priapos je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Priapos ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Priapos na Google.cz

Vyhledat termín Priapos ve Wikipedii

Najít slovo Priapos ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Priapos například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Priapos? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Priapos? Kdo to byl Priapos? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Priapos? Definice pojmu Priapos se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Priapos i v jiných kategoriích (než mytologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.