Kdo je to?
Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Kdo je to Priapos?

Co znamená a jaký je význam slova Priapos?

Priapos (někdy také Priapus) byl bohem zemědělské plodnosti a všeho, co souvisí s tělesnou láskou v antickém Řecku. Byl synem Afrodíty a Dionýsa. Jeho zobrazení byla více než výmluvná - muž s úrodou v klíně a přehnaně velkým pohlavním orgánem. Po Priapovi byl nazván priapismus - porucha, kdy erekce trvá neúměrně dlouho.Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Priapos s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Skalár? Víte co je Mandel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Robot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Omeprazol?

Klíčová slova: synonymum, termín, přesný výraz, informace, přesný význam, kdo to je, lexikon, význam slova, popis, formulace, popis, původ slova, kdo je Priapos?, etymologie, význam pojmu, definice

Pojem Priapos je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Priapos ve Wikipedii

Vyhledat výraz Priapos ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Priapos ve Wikislovníku

Hledat heslo Priapos na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Priapos například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Priapos

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Priapos? Kdo to byl Priapos? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Priapos? Definice pojmu Priapos patří do sekce mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Priapos hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.