Kdo je to?
Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Kdo je to Priapos?

Co znamená a jaký je význam slova Priapos?

Priapos (někdy také Priapus) byl bohem zemědělské plodnosti a všeho, co souvisí s tělesnou láskou v antickém Řecku. Byl synem Afrodíty a Dionýsa. Jeho zobrazení byla více než výmluvná - muž s úrodou v klíně a přehnaně velkým pohlavním orgánem. Po Priapovi byl nazván priapismus - porucha, kdy erekce trvá neúměrně dlouho.Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Tento text (Priapos) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Skalár? Víte, co je to Klikva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Robot? Rozumíte pojmu Cystická fibróza?

Klíčová slova: synonymum, popis, informace, přesný výraz, etymologie, co je to Priapos?, kdo to je, slovo, lexikon, význam slova, význam, pojem, wiki, odborný výraz, přesný význam, co znamená

Pojem Priapos je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Priapos ve Wikimedia Commons

Hledat termín Priapos v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Priapos ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Priapos na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Priapos například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Priapos, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Priapos? Kdo to byl Priapos? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Priapos? Definice pojmu Priapos je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.