Kdo je to?
Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Kdo je to Priapos?

Co znamená a jaký je význam slova Priapos?

Priapos (někdy také Priapus) byl bohem zemědělské plodnosti a všeho, co souvisí s tělesnou láskou v antickém Řecku. Byl synem Afrodíty a Dionýsa. Jeho zobrazení byla více než výmluvná - muž s úrodou v klíně a přehnaně velkým pohlavním orgánem. Po Priapovi byl nazván priapismus - porucha, kdy erekce trvá neúměrně dlouho.Kdo je to, byl Priapos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Priapos? Lidé, mytologie

Definici slova Priapos můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Paralaxa? Pamatujete si definici pojmu Dokovací stanice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Angína? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osteoporóza?

Klíčová slova: lexikon, definice, heslo, etymologie, původ slova, význam, popis, přesný výraz, termín, vysvětlení, přesný význam, pojem, informace, kdo je Priapos?, synonymum, význam pojmu

Pojem Priapos je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Priapos zkuste tyto odkazy

Najít termín Priapos ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Priapos ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Priapos ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Priapos ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Priapos například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Priapos, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Priapos? Kdo to byl Priapos? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Priapos? Definice pojmu Priapos se nachází v sekci mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.