Kdo je to?
Kdo je to Linda Rybová? Životopis Linda Rybová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Linda Rybová?

Kdo je to Linda Rybová? Stručný životopis

Linda Rybová je česká modelka, filmová i divadelní herečka. Je absolventkou konzervatoře, oboru balet a herectví. Vystupovala v klipu skupiny Wanastowi viecy k písni Andělé. Domovskou scénou se jí stalo Divadlo Komedie a také Divadlo Pod Palmovkou. Její filmografie je bohatá, k nejznámějším snímkům patří Tmavomodrý svět, Jak básníci čekají na zázrak, Kytice, Šakalí léta a mnoho dalších.
Linda Rybová ztvárnila také významné role v několika televizních seriálech.Kdo je to Linda Rybová? Životopis Linda Rybová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Linda Rybová

Národnost: česká
Datum narození: 15. října 1975
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Linda Rybová s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bůh? Vzpomenete si na definici slova Inkluzivní vzdělávání? Rozumíte pojmu Francouzské okno? Vzpomněli byste si na význam slova Hysterektomie?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, wiki, termín, lexikon, herectví, co je to Linda Rybová?, význam, původ slova, pojem, přesný význam, formulace, kdo je Linda Rybová?, co znamená, Linda Rybová, odborný výraz

Pojem Linda Rybová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Linda Rybová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Linda Rybová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Linda Rybová ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Linda Rybová ve Wikipedii

Najít pojem Linda Rybová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Linda Rybová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Linda Rybová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Linda Rybová? Kdo to byl Linda Rybová? Kdy se narodil Linda Rybová? Kde se narodil Linda Rybová? Linda Rybová patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Linda Rybová řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Linda Rybová i v jiné kategorii než je herectví.