Kdo je to?
Kdo je to Linda Rybová? Životopis Linda Rybová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Linda Rybová?

Kdo je to Linda Rybová? Stručný životopis

Linda Rybová je česká modelka, filmová i divadelní herečka. Je absolventkou konzervatoře, oboru balet a herectví. Vystupovala v klipu skupiny Wanastowi viecy k písni Andělé. Domovskou scénou se jí stalo Divadlo Komedie a také Divadlo Pod Palmovkou. Její filmografie je bohatá, k nejznámějším snímkům patří Tmavomodrý svět, Jak básníci čekají na zázrak, Kytice, Šakalí léta a mnoho dalších.
Linda Rybová ztvárnila také významné role v několika televizních seriálech.Kdo je to Linda Rybová? Životopis Linda Rybová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Linda Rybová

Národnost: česká
Datum narození: 15. října 1975
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Linda Rybová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Aprobace? Víte, co je to Okluzor? Rozumíte pojmu Energie? Rozumíte pojmu Minimální mzda?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, původ slova, co je to Linda Rybová?, Linda Rybová, lexikon, etymologie, přesný význam, formulace, kdo to je, význam, vysvětlení, odborný výraz, význam slova, heslo, synonymum

Pojem Linda Rybová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Linda Rybová ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Linda Rybová ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Linda Rybová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Linda Rybová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Linda Rybová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Linda Rybová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Linda Rybová? Kdo to byl Linda Rybová? Kdy se narodil Linda Rybová? Kde se narodil Linda Rybová? Linda Rybová je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Linda Rybová třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Linda Rybová i v jiné kategorii než je herectví.