Kdo je to?
Kdo je to Linda Rybová? Životopis Linda Rybová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Linda Rybová?

Kdo je to Linda Rybová? Stručný životopis

Linda Rybová je česká modelka, filmová i divadelní herečka. Je absolventkou konzervatoře, oboru balet a herectví. Vystupovala v klipu skupiny Wanastowi viecy k písni Andělé. Domovskou scénou se jí stalo Divadlo Komedie a také Divadlo Pod Palmovkou. Její filmografie je bohatá, k nejznámějším snímkům patří Tmavomodrý svět, Jak básníci čekají na zázrak, Kytice, Šakalí léta a mnoho dalších.
Linda Rybová ztvárnila také významné role v několika televizních seriálech.Kdo je to Linda Rybová? Životopis Linda Rybová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Linda Rybová

Národnost: česká
Datum narození: 15. října 1975
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Linda Rybová sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bůh? Pamatujete si definici pojmu Frekvence? Rozumíte pojmu Francouzské okno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bulimie?

Klíčová slova: původ slova, formulace, Linda Rybová, etymologie, synonymum, heslo, kdo to je, slovo, wiki, termín, přesný význam, význam pojmu, popis, informace, lexikon, vysvětlení

Pojem Linda Rybová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Linda Rybová

Vyhledat pojem Linda Rybová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Linda Rybová ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Linda Rybová na Google.cz

Hledat termín Linda Rybová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Linda Rybová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Linda Rybová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Linda Rybová? Kdo to byl Linda Rybová? Kdy se narodil Linda Rybová? Kde se narodil Linda Rybová? Linda Rybová se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Linda Rybová kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Linda Rybová i v jiné kategorii než je herectví.