Kdo je to?
Kdo je to, byl Statik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statik? Lidé, profese

Kdo je to Statik?

Co znamená a jaký je význam slova Statik?

Statik je název profese stavebního inženýra, který se zabývá především statikou stavebních konstrukcí. Statik musí po studiu získat ještě autorizaci, která ho opravňuje k použití autorizačního razítka na projektech.
Ve své činnosti statik navrhuje, popřípadě posuzuje konstrikce a postupy jejich budování tak, aby byly funkční, měly dlouhou životnost a současně odpovídaly bezpečnostním kritériím.Kdo je to, byl Statik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statik? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Statik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Portské víno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Komaxit? Znáte termín Kodifikace? Znáte termín Lasagne?

Klíčová slova: termín, co znamená, význam slova, význam pojmu, kdo to je, popis, synonymum, co je to Statik?, slovo, heslo, definice, etymologie, význam, přesný výraz, odborný výraz, pojem

Pojem Statik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Statik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Statik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Statik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Statik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Statik například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Statik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Statik? Kdo to byl Statik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statik? Definice pojmu Statik se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Statik i v jiných kategoriích (než profese).