Kdo je to?
Kdo je to Statik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statik? Lidé, profese

Statik

Jaký je význam slova Statik? Co to znamená?

Statik je název profese stavebního inženýra, který se zabývá především statikou stavebních konstrukcí. Statik musí po studiu získat ještě autorizaci, která ho opravňuje k použití autorizačního razítka na projektech.
Ve své činnosti statik navrhuje, popřípadě posuzuje konstrikce a postupy jejich budování tak, aby byly funkční, měly dlouhou životnost a současně odpovídaly bezpečnostním kritériím.Kdo je to Statik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statik? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Statik můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Dharma? Pamatujete si definici pojmu Recenze? Znáte termín Paškál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pupava?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, wiki, definice, pojem, formulace, původ slova, lexikon, synonymum, termín, etymologie, přesný výraz, profese, přesný význam, vysvětlení, popis

Pojem Statik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Statik

Zkusit najít heslo Statik ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Statik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Statik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Statik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Statik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Statik například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Statik, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Statik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statik? Definice pojmu Statik je v sekci Profese

Kategorie profese, potápěčka, statik, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.