Kdo je to?
Kdo je to Statik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statik? Lidé, profese

Kdo je to Statik?

Co znamená a jaký je význam slova Statik?

Statik je název profese stavebního inženýra, který se zabývá především statikou stavebních konstrukcí. Statik musí po studiu získat ještě autorizaci, která ho opravňuje k použití autorizačního razítka na projektech.
Ve své činnosti statik navrhuje, popřípadě posuzuje konstrikce a postupy jejich budování tak, aby byly funkční, měly dlouhou životnost a současně odpovídaly bezpečnostním kritériím.



Kdo je to Statik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statik? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Statik s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Singltrek? Víte co je Erythritol? Znáte termín Iritace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Souvětí?

Klíčová slova: význam, heslo, přesný výraz, slovo, wikipedie, formulace, synonymum, etymologie, význam slova, co znamená, pojem, Statik, přesný význam, význam pojmu, profese, lexikon

Pojem Statik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Statik ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Statik ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Statik ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Statik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Statik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Statik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Statik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statik? Definice pojmu Statik patří do sekce Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.